Podzimní speciality a Halloween

Podzim je jedním z nejkouzelnějších ročních období a ačkoliv si ho mnoho z nás spojuje s příchodem zimy, je to právě on, který nám každoročně přináší vynikající sezónní potraviny a chutě, po kterých se můžeme utlouct. Na Rohlíku rádi podporujeme sezónní potraviny, a tak u nás i letos najdete spousty zajímavých podzimních chutí, dekorací a dobrot, které vám pomohou přečkat chladné podzimní dny a navodí ve vás pocit pohody.

Oslavte Halloween a "obalte" si nervy dobrotami

Mlsání k podzimu zkrátka patří a ať už u vás doma slavíte Halloween či ne, zkracující se dny přímo svádí k tomu obalit si nervy sladkostmi a jinými dobrotami.

Vychutnejte si sezónní speciality

Podzim je oslavou nevšedních chutí a sezónních potravin, které si jindy v roce nemůžete vychutnat. Na Rohlíku najdete vše, co k podzimu patří. Uvařte si speciality z podzimních mas, dýní nebo kořenové zeleniny. A když budete mít lenivou, sáhněte třeba po vynikajících hotových polévkách od Rohlíku.

Užijte si pravou podzimní pohodu

Podzimní plískanice nechte za dveřmi a udělejte si doma tu pravou podzimní pohodu. Na Rohlíku najdete lahodné sušenky a čaje, které vám zpříjemní dlouhé podzimní večery.

Pro dlouhé podzimní večery

Sklenka dobrého vína je to pravé pro dlouhé podzimní večery. Využijte podzimních slev vín na Rohlíku a udělejte si pořádné zásoby, zima bude dlouhá :-)

Vybudujte si silnou imunitu

15 zaručených tipů, jak posílit imunitu a předcházet nachlazení

 

Podzim je zatěžkávací zkouškou pro naše zdraví a imunitu. Zapomeňte na léky a vitamíny z lékárny a podpořte svou imunitu zaručenými babskými radami. Těchto 15 životabudičů si můžete přichystat sami doma, stačí jen kliknout a objednat na Rohlik.cz.

 

Více na blogu »

Podzimní dekorace a dušičky

Vytvořte si nápadité halloweenské dekorace

 

Dekorace z dýní k podzimu prostě patří. Podívejte se na nápady, jak využít dýně a vytvořit si z nich nápadité halloweenské dekorace.

 

Více na blogu »