POMÁHEJTE S ROHLÍKEM

POMÁHEJTE S ROHLÍKEM

I letos o Vánocích můžete přes Rohlík pomoci těm, kteří neměli v životě takové štěstí. Darujte vánoční nákup a udělejte radost dětem z dětských domovů, rodinám samoživitelek a samoživitelů nebo osamělým seniorům. 

 

Od 7. do 20. 12. u nás můžete zakoupit voucher na vánoční nákup v hodnotě 200 Kč. Hodnotu voucheru převedeme v kreditech nadaci, kterou vyberete. Každý váš voucher navýšíme o dalších 20 %. Nadace pak využije kredity na vánoční nákup od Rohlíku, který pomůže užít si šťastnější, klidnější a pohodovější Vánoce.

divider

JAK MŮŽETE POMOCI?

Stačí si k vašemu nákupu přidat jeden z voucherů na vánoční nákup. Uděláte tím radost dětem, kteří v dětských domovech a podobných zařízeních stráví Vánoce bez rodičů či příbuzných, seniorům nebo rodinám samoživitelů a samoživitelek.

1. VYBERTE SI VOUCHER NA VÁNOČNÍ NÁKUP

2. PŘIDEJTE VOUCHER KE SVÉMU NÁKUPU

Přidejte voucher do svého nákupu a objednejte si jako obvykle. S nákupem vám dorazí děkovný certifikát, potvrzující předání kreditů na nákup vybrané nadaci. 

 

3. KREDITY NA NÁKUP PŘEDÁME VYBRANÉ NADACI

Kredity na nákup v hodnotě zakoupeného voucheru předáme vybrané nadaci. Každý váš voucher navýšíme o dalších 20 %. Nadace pak využije kredity na vánoční nákup od Rohlíku, který pomůže užít si šťastnější, klidnější a pohodovější Vánoce.

divider

KOMU MŮŽETE POMOCI?

 

Nadace pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňuje jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. Dejme dětem šanci hledá pro děti podporovatele, patrony, přátele, zaměstnavatele a dárce. Ve spolupráci s vedením dětských domovů zařazuje do svých projektů děti, pro které je vaše podpora potřebná.

Vizí nadace je důstojné a plnohodnotné stárnutí pro naše prarodiče. Zároveň pracují na tom, aby společnost vnímala seniory s respektem. Posláním nadace je provázet stárnutím a propojovat všechny generace. Krása pomoci zajišťuje moderní služby v domácím prostředí a získává finance na projekty pro seniory. Jejich hlavními hodnotami jsou: pozitivní stárnutí, inovativní postupy a laskavý přístup.

 
 

Televizní moderátorka Nora Fridrichová sbírá peníze na nákupy pro samoživitelky a samoživitele. To, co původně bylo jen maličkou sbírkou mezi jejími přáteli, se rozrostlo. A vznikl také Šatník. V rámci něj iniciativa rozdává oblečení a potřeby rodičům, kteří na svoje děti zůstali sami. Neúplných rodin žije v Česku odhadem na 200 tisíc a jejich živitelé přišličasto i vinou karantény o příjem. Matky a tátové samoživitelé s dětmi patří mezi nejchudší sociální skupiny v ČR, polovina má na živobytí svých dětí do 20 000 korun, třetina dokonce pod 10 000 korun měsíčně. Rodiny samoživitelů proto můžete podpořit vánočním nákupem.