Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Prémiové ryby a mořské plody

Pro ty nejluxusnější a nejčerstvější ryby většinou musíte k moři. Pokud tedy nenakupujete na Rohlíku! Dnes totiž začíná zcela mimořádný týden, kdy budou mít pré i ti nejnáročnější milovníci mořských darů. Budeme vám totiž vozit výjimečné a čerstvé kousky až k vašim dveřím a Premium zákazníkům navíc s 15% slevou. Ale pozor, bude jich limitované množství, tak ať vám neuplavou!

 

Na Rohlíku jednoduše koupíte ty nejlepší ryby ve městě. Máme nejširší výběr čerstvých ryb široko daleko na jednom místě, ručíme za neporušený teplotní řetězec a garantujeme okamžité vrácení peněz, pokud by vás naše rybí kousky nepřesvědčily.

 

Z Atlantiku od Norska po Argentinu vám během následujících sedmi dní budeme vozit ty nejčerstvější možné prémiové ryby a plody – od exkluzivní kambaly přes nejlepší krevety planety až po delikátní hřebenatky. A všechny vám dovezeme až domů rychlostí mečouna!

 

 

Kambala

Tuhle vysoce ceněnou rybu obvykle dostanete jen ve špičkových restauracích a gurmánských podnicích. Ta naše pochází ze severovýchodní části Atlantiku a my vám ji dovezeme nikoliv mraženou, ale čerstvou, a to 3x v týdnu. Má bílé, jemné maso s pevnou strukturou a výjimečná je i svým asymetrickým tělem.

Mořský vlk

Mořský vlk přezdívaný “král moře” má bílé, velmi pevné a aromatické maso, ve kterém najdete jen malé množství kostí. Oproti mořskému vlku z farem je divoký vlk z moře větší s pevnější strukturou masa a nižším obsahem tuku.

Mořský ďas

I přes svůj specifický půvab je ďas vyhlášenou delikatesou luxusních restaurací. Jeho jemné a šťavnaté maso ve formě filetu bez kůževýraznou chuť, která se velmi blíží krabovi. Lov tohoto ďasa naší privátní značky Fjoru splňuje standardy udržitelnosti MSC.