Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Jahodová sezóna začíná

Jahodová sezóna oficiálně začíná! A ať už jahodám dáváte přednost se šlehačkou nebo rádi pečete, mějte na paměti, že vždy rozhoduje čerstvost. Proto si dáváme záležet, abychom vám už za šest hodin dodali ty nejčerstvější kousky od lokálních pěstitelů, které ještě ráno spokojeně visely na keříku. Tak se do nich zakousněte!

JAHODÁRNA VRAŇANY

Pěstírna navazující na rodinnou tradici funguje už od roku 1998. Na 300 hektarech pěstují celou řadu jahodových odrůd, včetně sazenic a využívají ty nejnovější technologie. Kromě toho se ve Vraňanech věnují i pěstování dalšího ovoce nebo výrobě džemů.

 

Jahody z Rohlíku nejezdí přes půl světa, ale pochází od lokálních českých pěstitelů. Ráno na ně ještě posvítí vycházející slunce a než se stačí pořádně rozkoukat, už putují do vaší kuchyně. S krátkou zastávkou v našem skladu. Rychlé? Aby ne, když vám chceme dodat jen ty nejčerstvější.