Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
ROHLÍK BISTRO

Láska k poctivým surovinám a radost z jídla je to, co nás s pražskou restaurací V Zátiší a jejich špičkovým šéfkuchařem Rameshem Mamgainem, jehož pochoutky kralují sekci Rohlík Bistro, vždy spojovalo. O to víc nás zasáhlo, když jsme se dozvěděli, že nás tento skvělý kuchař i člověk navždy opustil.

Ramesh do tradičních indických receptů vnášel kouzlo moderní evropské kuchyně a každý pokrm vařil celým svým srdcem. Vaření však nebyla jen jeho vášeň, ale i způsob, jak uživit svou rodinu v Indii. Proto jsme přemýšleli, jak se s ním důstojně rozloučit a zároveň pomoci pozůstalým. A jak jinak uctít památku šéfkuchaře a laskavého člověka, než právě hostinou a dobrým skutkem. Ochutnejte rukopis špičky gastronomické scény a podpořte s námi rodinu zesnulého. Z každého prodaného pokrmu pošleme 10 Kč na transparentní účet založený restaurací V Zátiší. Vybraná částka poputuje pozůstalým žijícím v Indii, abychom jim alespoň trochu pomohli v této nelehké situaci.

A pokud vy sami indické kuchyni neholdujete, ale i přesto byste rádi pomohli, můžete přispět jednoduše na transparentní účet 0010339462/0800.

Když nemůžete do své oblíbené restaurace, musí vaše oblíbená restaurace k vám. A tak jsme pro vás otevřeli Rohlík Bistro, kde je všechny najdete na jednom místě. Stačí si vybrat! Od české přes francouzskou až po indickou nebo asijskou…