Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
9. narozeniny Rohlíku

Rohlík slaví devítiny! Přesně tolik let měníme způsob, jakým nakupujete, a kdy pro vás budujeme ten nejlepší obchod ve městě. V jakémkoli! Ale bez vás, našich zákazníků, bychom nesfoukli ani první svíčku. Proto děkujeme každému z vás za to, že jste pořád s námi! Rohlíků, kteří zjistili, že na to nejlepší jídlo se nestojí fronty, je už skoro jeden milion. Jak vidíte, Rohlík je nejvíc o vás a tohle výročí je i oslavou vás – našich božích zákazníků. Na následujících 14 dní jsme vám přichystali spousty dárečků i překvapení. A začínáme soutěží o 9 999 Kč!

Díky vám už nejsme žádná ořezávátka!

Už skoro 1 milion zákazníků nakoupilo na Rohlíku! Jak si to představit? Kdyby všichni najednou vyrazili nakupovat jako za starých časů, namačkali by se do 17 145 autobusů, které by je musely rozvézt do 1 800 supermarketů. Jako námět pro béčkový apokalyptický trhák dobré, ale vy radši zůstaňte doma!

Celkem jsme doručili 30 251 842 objednávek – čímž jsme překonali počet objednávek 2. nejprodávanějšího alba všech dob, Back in Black od AC/DC. To se nám poslouchá dobře! Na prvního Michaela Jacksona nám zbývá dalších 20, ale určitě to nebude žádný Thriller!

Díky doručení až k vašim dveřím jsme vám ušetřili 171 067 131 km – a to je dál než do Bruntálu nebo Mongolska... přesně o 20 milionů km dál než na planetu Mars! Sorry Elone Musku! My to sice šviháme bez raket, ale raketovou rychlostí a navíc ekologicky. Naše elektro a CNG flotila produkuje méně CO2 než klasické motory.

Tipujete, že nejprodávanější položkou Rohlíku je rohlík? Vedle! Tvar jste trefili, ale tohle na plné čáře vyhrává banán s 69 506 985 objednanými kusy! Víte, jak dlouho by taková zásoba vydržela pražské zoo? Do pavilonu opic jsme se nedovolali, ale v pavilonu šelem by je prý nespotřebovali nikdy! Wow!! Tak to je velký!

Ač se snažíme zlepšovat své služby každým dnem, občas se prostě chybička vloudí... Ale to bychom nebyli my, abychom se pak pro vás dvojnásob nerozkrájeli! Ale jak se říká: konec dobrý, všechno dobrý!

 

 

Jak se kachny nakonec dostaly na sváteční stůl

Co dělat, když si na svátek zákaznice objedná dvě kachny, ale mezitím se přestěhuje mimo naši závozovou oblast? No, malinko s námi vypekla, ale nakonec se pekly i kachny. Povolali jsme našeho kurýra 007, který je hodil až do končin, kam noha Rohlíku ještě nevkročila!

Jak se pekl dort bez vajíček

Jedné zákaznici jsme včas nedodali vajíčka, ze kterých chtěla upéct narozeninový dort své vnučce. Jenže v našem vesmíru neexistují babičky, které by svým vnučkám nestihly upéct dort! Takže jsme obratem přivezli jeden hotový a samozřejmě na náš účet. Jestli to vnučka poznala, nevíme, ale narozeniny byly zachráněny!

Jak jsme sehnali štědrovečerního kapra

Zákazníkovi jsme omylem dovezli šupináče, který by do Vánoc nevydržel. Na Rohlíku už ale byly všechny kádě prázdné. Co teď, poslat ho k vodě? Zavolali jsme dodavateli a pánovi dovezli úplně čerstvého kapříka, který tak na štědrovečerní tabuli nechyběl.

Už 9 let měníme způsob, jakým nakupujete