Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nejlepší pekárna ve městě

Křupavá a dozlatova propečená kůrka, vláčná střídka a ta vůně! Kam pro nejlepší pečivo? Nikam! Z Rohlíku vám ho přivezeme až domů a to přímo z pece. Jen chlebů vám přikutálíme na 50 druhů! Celkem u nás najdete skoro 100 druhů pečiva od 12 špičkových pekařů. A protože prvotřídního kousků za skvělé ceny není nikdy dost, pečeme pro vás i vlastní dobroty v naší Rohlíkově pekárně. A právě v té naší pekárně jsme si pro vás připravili malé překvapení - naše kaiserka dostala trochu nový kabátek! Je bohatší o sádlo a k nákupu vám ji přibalíme rovnou z pece! Lepší výběr prostě jinde nenajdete! Tak se jim pojďte podívat pod kůrku!

 

Kdo může péct lepší pečivo než sám Rohlík? V Rohlíkově pekárně pro vás podle tradičních a pečlivě vybraných receptur pečeme čerstvé pečivo od rána do večera. Vychutnejte si řemeslnou kvalitu do posledního drobku za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý!
 

„Pro Rohlík vybírám ty nejlepší pekárny, protože sám vím, jak má správný chleba chutnat. Nespokojím se s průměrnou kvalitou a chci, aby i naši zákazníci měli jen to nejlepší na jednom místě. Za stejné ceny, za které si je kupují v pekařstvích, jen s tím rozdílem, že Rohlík jim je doveze až domů."