Rohlik Point

 Nechte si doručit nákup až do kanclu! Rohlik Point je chlazený výdejní box, do kterého si můžete nechat doručit svačiny, obědy nebo večerní nákup. Stačí nakoupit za 100 Kč a dopravu máte vždy zdarma! Už za 120 minut jsme u vás.

 

 
divider

Kam doručujeme?

Meteor Centre (budova B, atrium), Thámova 681/32, Praha 8
O2 CZ, Za Brumlovkou 266/2, Praha 4
Seznam.cz (u zasedaček) Radlická 3294/10, Praha 5
Anděl Park (recepce budovy B), Radlická 14, Praha 5
Alza.cz (hlavní recepce), U Pergamenky 1522/2, Praha 7
Vodafone CZ, náměstí Junkových 2, Praha 5
Innogy CZ, Limuzská 3135/12, Praha - Strašnice
Coca Cola (za recepcí), Českobrodská 1329, Praha 9
ČSOB (západní recepce), Radlická 333/150, Praha 5 
UniCredit Bank (2. patro, vedle podatelny), Želetavská 1525/1, Praha 4
Coral Office Park (2. suterén budovy D), Bucharova 1314/8, Praha 13

 
 
divider

Kdy vám vše přivezeme

Nechte si nákup doručit do jednoho ze tří časových bloků:

 

8:30–11:30 (nákup na vás počká 3 hodiny)

12:00–15:00 (nákup na vás počká 3 hodiny)

15:30–23:50 (nákup na vás počká až 8 hodin)

divider

Jak nakoupím do Rohlik Pointu?

1. Na webu či v aplikaci Rohlik.cz nakupte alespoň za 100 Kč. Nákup je možné uhradit pouze kartou online.

 

2. Zvolte doručení do svého Rohlik Pointu, adresu a čas. Vybírat můžete ze tří časových oken a dopravu máte vždy zdarma.

 

3. Jakmile kurýr doručí nákup do boxu, obdržíte od nás SMS s unikáním PIN kódem. Ten platí pouze pro daný nákup a na vámi zvolené časové okno. Rohlik Point je vždy umístěn v uzavřené oblasti office center. Pokud do budovy nemáte přístup, nebude vám nákup vydán!

 

4. Váš nákup nebude ve výdejním boxu sám. Společnost mu budou dělat tašky dalších zákazníků. Ten svůj poznáte podle štítku se jménem na tašce/taškách.

 

5. Zaslaný PIN kód vám otevře obě části výdejního boxu. Vaše tašky mohou být uloženy hned ve třech částech: v nechlazené (levá lednice), chlazené (pravá lednice) a mrazicí (spodní část pravé lednice). Počet tašek v jednotlivých částech vám dorazí jako součást SMS zprávy.

 

POZOR: Rohlik Point je vždy umístěn v uzavřené oblasti office center. Pokud do budovy nemáte přístup, nebude vám nákup vydán.

divider

Kvalitní obědy až do kanclu

Pokud se se vám večer nechtělo připravovat jídlo a dnes máte hodně práce, nechte si doručit oběd do kanclu! Poctivé saláty a polévky naší vlastní značky pečují nejen o váš rozvrh, ale i životosprávu. A k tomu spousta dalších kvalitních hotovek z poctivých surovin.
divider

Dobrá sváča zlepší den

Dobře mířenou svačinou dáte hladu ránu do slabin. Ať už se potřebujete osvěžit mezi schůzkami nebo si jen dát něco dobrého ke klepání do klávesnice, svačina je zásadním kancelářským životabudičem. Jíst se musí! A mlsat taky.
Zboží můžete objednat na termín po očekávaném naskladnění.
Upozorňujeme, že celý nákup nebude možné objednat na dřívější termín.
Vyprodáno. Lze objednat od čtvrtka 6:00.
Čerstvě upečeno u nás
60 g
 8.9 Kč
148,33 Kč/kg
divider

Čerstvě sklizeno

Čerstvě sklizená zelenina a ovoce, která ještě ráno vegetila na poli a už za šest hodin od sklizení může být u vás. Od českých pěstitelů a bez zbytečné chemie.
cca 50 g
Cena dle dodané hmotnosti
Více info
cca
 3.15 Kč
69,90 Kč/kg

Svěřte se nám s názorem

Rohlik Point se snažíme neustále zdokonalovat. Proto je pro nás váš názor důležitý! Líbí se vám tento způsob doručování? Máte nápad, jak Rohlik Point vylepšit? Nebojte se nám napsat na zakaznici@rohlik.cz nebo zavolat na 800 730 740.

 

Chcete mít Rohlik Point také ve svých kancelářích? Napište nám na zakaznici@rohlik.cz kontakt na vaší HR nebo správce budovy. A my pro to uděláme maximum!