Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Cashback 10% z každého nákupu pro nové uživatele Twisto

Cashback 10% z každého nákupu pro nové uživatele Twisto
A kromě toho, že se vám na nový Twisto účet po dobu 1 měsíce vrátí 10 % z každého nákupu na Rohlíku, si taky můžete dopřát vybrané farmářské kousky za ceny těch běžných. Značka ideál, že?

Proč se Twisto vyplatí?

Celý měsíc nakupujete do výše svého limitu (online nebo kartou v kamenných obchodech). Na začátku dalšího měsíce zaplatíte vše 1 platbou – vyúčtování si klidně můžete odložit, jak se vám to hodí. A díky Twisto appce máte vše dokonale pod kontrolou. Třeba v sekci Výdaje, tam se vám platby automaticky rozdělí do 20 kategorií a vy tak můžete sledovat, za co jste utrácel/a nejvíc.

Jak na to?

Založte si Twisto účet – zabere to pár minut a potřebujete k tomu jen občanku. Jakmile bude váš Twisto účet schválen, pošleme vám potvrzovací e-mail. Od toho momentu můžete čerpat svůj 10 % cashback po celý 1 měsíc. Plaťte přes Twisto Pay – cashback můžete čerpat jen v případě, že platíte přes platební tlačítko Twisto Pay (v košíku), nikoliv při platbě Twisto kartou. Sčítejte cashbacky – jejich celková hodnota za 1 měsíc může dosáhnout až do výše 2 000 Kč.