Podzimní UGO Očista se blíží!

Podzimní UGO Očista se blíží!

Věděli jste, že UGO Očistu si můžete nechat dovézt domů přes Rohlik.cz?
Stačí pár kliků a vše vám dovezeme až ke dveřím. UGO Očista pomůže nastartovat vaše tělo i mysl ke zdravému životnímu stylu.
Během devíti dnů si vaše tělo odpočine od nezdravých potravin, doplní energii z ovoce, zeleniny, bylinek a koření, a bude tak lépe připravené na pochmurné podzimní dny. 

divider

UGO OČISTA OBSAHUJE

2,5 l 100% ŠŤÁVY DENNĚ
Snídaně, oběd, večeře a dezert - 4 x 500 ml speciálně pro UGO Očistu sestavených šťáv místo jídla a k tomu ještě dvě svačinové 250 ml lahvičky. Šťávy vám vydrží v ledničce po celou dobu UGO Očisty.

 

DETOXIKAČNÍ ČAJ LEROS

První den na šťávách nově doplní Leros Natur Detox čistící čaj s vilcacorou. Vilcacora je rostlina, která pochází z amazonských pralesů, a společně s kopřivovou natí přispívá ke správné funkci imunitního systému. Další bylinné složky v čaji podporují trávení (smetanka lékařská, máta peprná, skořice) a vylučování (kopřiva, vřes).

PRŮVODCE UGO OČISTOU
Podrobný manuál aneb krok po kroku UGO Očistou vás provede celou UGO Očistou i "čistými dny", které byste měli dodržovat tři dny před a tři dny po “šťávových” dnech. Bude vám pomocníkem, rádcem a učitelem.

ODBORNÉ ONLINE PORADENSTVÍ
Odborná nutriční on-line poradna Moniky Divišové a jejího teamu Wellnessia během dnů vaší UGO Očisty je pro vás připravená na https://www.ugoocista.cz/on-line-poradna/.

 
divider

PROČ VLASTNĚ OČISTA?

Žijeme v době, kdy přijímáme vědomě i nevědomě do těla spousty chemických látek, trpíme nemocemi souvisejícími s nevhodným stravováním a nezdravým životním stylem. Mnoho lidí trpí alergiemi na potraviny a celkově oslabeným zažíváním, což může přispívat k nedostatku energie a oslabené imunitě.
Během UGO Očisty dáte vašemu tělu šanci odpočinout si od mnoha zatěžujících látek, které obsahuje vaše každodenní strava. Ať už jsou to těžko stravitelné potraviny nebo třeba lákadla plná rafinovaného cukru, lepku či soli, všechny vysilují vaše tělo a dát si od nich pauzu mu prospěje.
Vyřazením pevné stravy také poznáte zase o něco víc své tělo, zjistíte, jak reaguje na změny a jak se s nimi dokáže vyrovnat.

A možná pro vás Očista bude znamenat start nového životního stylu, který bude vycházet z toho, co jste o sobě zjistili během těch devíti očistných dnů. UGO Očista byla sestavena tak, aby dodala vašemu tělu dostatek energie bez toho, abyste ho zatěžovali náročným trávením.

PROČ ŠŤÁVY?

Šťávy v UGO Očistě nejsou tepelně upravené, díky čemuž v nich zůstává zachovaná vetšina výživných látek a enzymů.Ty se díky tekuté formě dostávají do 15 minut po konzumaci rovnou k buňkám bez toho,abyste nadměrně zatěžovali tělo trávením. Šťávy v UGO Očistě jsou sestavené tak, aby pokryly běžné energetické nároky, a tedy abyste je nemuseli doplňovat jakýmikoliv jinými potravinami.

JAK OČISTA FUNGUJE

UGO Očista se skládá ze tří dnů, kdy nejíte žádné pevné jídlo a konzumujete pouze zeleninové a ovocné šťávy. Těmto třem dnům předcházejí tři „čisté dny“, další tři následují po UGO Očistě. V „čistých dnech“ doporučujeme dodržovat lehkou čistou stravu přesně podle našich doporučení. UGO Očista se tedy skládá z devíti dnů, při kterých se dodržuje doporučený jídelníček. To je dost dlouhá doba na to, aby si vaše tělo mohlo odpočinout od zatěžujícího jídla a nastartovat tak regeneraci.
 
 

„ČISTÉ DNY” aneb jak se stravovat 3 dny před a po UGO očistě


Jídelníček během „čistých dnů“ (3 dny před a 3 dny po UGO šťávách) by měl být složený z lehkých jídel, jako jsou: saláty, kaše, luštěninové a zeleninové polévky. V UGO Freshbarech i Salateriích navíc nabízíme během Očisty jídla vhodná právě pro čisté dny. Ve Freshbarech a Salateriích jsou označené speciální cenovkou a na Rohlik.cz je najdete níže.

Z jídelníčku úplně vyřaďte tyto potraviny:

 

 • Alkohol, káva, černý čaj, slazené nápoje.
 •  
 • Smažená jídla – řízek, květák, sýr, hranolky, krokety, bramboráky, koblihy
 •  
 • Instantní a mražená hotová jídla, konzervy - např. instantní polévky, polotovary, hotová jídla určená pro ohřátí do mikrovlnky, jídla v restauracích a jídelnách, kde se používají kořenící směsi a bujóny s aditivy, mražená pizza nebo pizza určená k dopečení
 •  
 • Potraviny obsahující velké množství umělých aditiv a sladidel - např. bujóny, majonéza, bagety a výrobky s prodlouženou trvanlivostí
 •  
 • Uzeniny – šunka, salám, paštika, párek, klobása
 •  
 • Cukr, umělá sladidla a potraviny, které je obsahují. Med, sirupy a slady jen v minimálním množství nebo vůbec
 •  
 • Potraviny s obsahem lepku. Vše vyrobené z pšenice, žita a špaldy – těstoviny, kuskus, bulgur, kroupy, mouka, pivo, sušenky, oplatky, zahuštěné omáčky a polévky
 •  
 • Mléko, mléčné výrobky, tavené sýry, jogurty
 •  
 • Červené maso – hovězí, vepřové (Pro větší efekt Očisty doporučujeme ryby a maso z jídelníčku alespoň na pár dní úplně vyřadit. Pokud je pro vás Očista prvním velkým krokem k lehkému a zdravému stravování, pak si během „čistých dnů“ dejte k obědu párkrát rybu nebo bio kuře. Dělat příliš mnoho velkých změn najednou totiž může způsobit více stresu než užitku. Pokud ale váš běžný jídelníček neobsahuje velké množství masa a dokážete si poradit bez něj, pak ho nezařazujte vůbec)


Seznam doporučených potravin: Jídelníček během „čistých dnů“ (3 dny před a 3 dny po UGO šťávách) by měl být složený z lehkých jídel, jako jsou: saláty, kaše, luštěninové a zeleninové polévky. V UGO Freshbarech i Salateriích navíc nabízíme během Očisty jídla vhodná právě pro čisté dny. Ve Freshbarech a Salateriích jsou označené speciální cenovkou a na Rohlik.cz je najdete ZDE.

Upozornění: UGO Očista neslouží jako léčba a v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči. Pokud užíváte léky nebo trpíte vážným onemocněním či máte specifické nároky na výživu, poraďte se s vaším lékařem, zda je pro vás UGO Očista vhodná. UGO Očista není vhodná pro těhotné, kojící a mladší 18 let veku. UGO Očista není vhodná jako dlouhodobá redukční dieta. Pokud potřebujete redukovat váhu, je důležitá celková změna životního stylu. Informace pro alergiky: obsahuje celer.