• Milí zákazníci, dnes se koná L'ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE 2024. Kvůli dopravním omezením může dojít ke zpoždění při doručování Vašich objednávek, mrzí nás to.
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Úklid Velikonoce

Košťata v komoře se probouzí ze zimního spánku a vy máte automaticky nervy v kýblu? Hoďte se do klidu. S čistícími prostředky z Rohlíku vytřete zrak každé šmouze, která se pokusí pošpinit vaši voňavou domácnost. A nebojte se, že vypucují i vaši peněženku. Spousta našich úklidových pomocníků se nápadně blýská slevami! Netahejte se s těžkými taškami a objednejte si vše od pracích prášků přes čističe koupelen až po tablety do myčky z pohodlí domova. Už za 60 minut zvoníme s nákupem u vašich dveří.

Protože na ekologii záleží

Hledáte šetrnou ekodrogerii, která splní všechny vaše nároky? Prostředky na mytí nádobí i prací gely Ecover jsou založeny na přírodním a minerálním složení a neobsahují ropu. Testování na zvířatech nepřichází v úvahu. Vyzkoušejte účinnou sílu přírody jménem Ecover.

I úklid může být zábava!