Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Velikonoce se kvapem blíží a na Rohlíku jsme si pro vás přichystali jen to nejlepší. Na co můžete těšit? Na vajíčka od šťastných slepiček, čerstvé české bylinky, kvalitní pití z poctivých palíren a pivovarů a skvělá velikonoční masa. A to není zdaleko vše...

Na počátku bylo vejce

Banner Banner
Šťastné slepičky nesou šťastná vajíčka, proto podporujeme farmáře, kteří chovají slepičky volně nebo na podestýlce. V Rohlíku jsme si dali za cíl, že do konce roku 2019 přestaneme prodávat klecová vajíčka.
A DOST bylo umělých barviv! Jediná Vejce ze dvora jsou od slepiček, která nebyla krmena krmivem s umělými barvivy. Vyzkoušejte vítěze testu.

Dejte vejce malovaný

Velikonoční pečivo

Velikonoční pečení

Správná alchymie pečení začíná s dobrými surovinami. Mléko, droždí, mouka a kvásek se pomalu rýsuje. Šup s ním do tepla, nechat ho pořádně vykynout a základ pro domácí mazanec je připraven. Chystáte se letos na domácí velikonoční jidášky, mazanec nebo beránka? Na Rohlíku všechny suroviny najdete.
Banner Banner
Banner Banner

DALŠÍ PŘÍSADY NA PEČENÍ >>

Jehňátko, králík nebo kuřátko?

Začíná sezóna jehněčího masa, tak si ji nenechte na Velikonoce jako správný gurmán ujít. Vyzkoušejte naše křehké několik týdnů vyvěšené BIO jehněčí maso. Pro přípravu potřebujete jen trochu soli, bylinky, horkou pánev a hlavně se připravte na nezapomenutelný zážitek. Je pro vás křupavé kuřátko s nádivkou z jarních kopřiv jedním ze symbolů Velikonoc? Máme pro vás dobrou zprávu, u nás můžete pochutnat na jednom dozlatova vypečeném od českých farmářů.

Přívítejte jaro!

Vykouzlete si pravou jarní atmosféru s bylinkami nebo s kyticí řezaných tulipánů! U nás na Rohlíku koupíte čerstvé bylinky i květiny z Holandska.

Nadílka pro koledníky

Banner Banner

Ledové osvěžení

Banner Banner

VÍCE VELIKONOČNÍCH SLADKOSTÍ

Banner Banner

Nealkoholická výslužka

Výslužka pro návštěvu

Banner Banner

VÍCE PÁLENEK A LIKÉRŮ >>

Výběr od naší sommeliérky

VÍCE VÍN >>

Pivní speciály i klasika

Banner Banner

DALŠÍ PIVA ZDE >>

Jarní úklid za výhodné ceny

Banner Banner
Banner
Banner Banner