Velikonoce na Rohlik.cz
Velikonoce se kvapem blíží a na Rohlíku jsme si pro vás přichystali jen to nejlepší. Na co můžete těšit? Na vajíčka od šťastných slepiček, čerstvé české bylinky, kvalitní pití z poctivých palíren a pivovarů a skvělá velikonoční masa. A to není zdaleko vše...
divider
Na počátku bylo vejce
Šťastné slepičky nesou šťastná vajíčka, proto podporujeme farmáře, kteří chovají slepičky volně nebo na podestýlce. V Rohlíku jsme si dali za cíl, že do konce roku 2019 přestaneme prodávat klecová vajíčka.
A DOST bylo umělých barviv! Jediná Vejce ze dvora jsou od slepiček, která nebyla krmena krmivem s umělými barvivy. Vyzkoušejte vítěze testu.
Dejte vejce malovaný
divider
Velikonoční pečivo
divider
Velikonoční pečení
Správná alchymie pečení začíná s dobrými surovinami. Mléko, droždí, mouka a kvásek se pomalu rýsuje. Šup s ním do tepla, nechat ho pořádně vykynout a základ pro domácí mazanec je připraven. Chystáte se letos na domácí velikonoční jidášky, mazanec nebo beránka? Na Rohlíku všechny suroviny najdete.
divider
Jehňátko, králík nebo kuřátko?
Začíná sezóna jehněčího masa, tak si ji nenechte na Velikonoce jako správný gurmán ujít. Vyzkoušejte naše křehké několik týdnů vyvěšené BIO jehněčí maso. Pro přípravu potřebujete jen trochu soli, bylinky, horkou pánev a hlavně se připravte na nezapomenutelný zážitek. Je pro vás křupavé kuřátko s nádivkou z jarních kopřiv jedním ze symbolů Velikonoc? Máme pro vás dobrou zprávu, u nás můžete pochutnat na jednom dozlatova vypečeném od českých farmářů.
divider
Přívítejte jaro!

Vykouzlete si pravou jarní atmosféru s bylinkami nebo s kyticí řezaných tulipánů! U nás na Rohlíku koupíte čerstvé bylinky i květiny z Holandska.

divider
Nadílka pro koledníky
Ledové osvěžení
divider
Nealkoholická výslužka
divider
Výslužka pro návštěvu
divider
Výběr od naší sommeliérky
divider
Pivní speciály i klasika
divider
Jarní úklid za výhodné ceny