Zmrzlinové království

Zmrzlinové království
divider

Prémiová euforie pro tělo i duši

 
 

Ochutnejte ještě dnes

divider
 

Objevte novinku s dokonalou křupající Magnum čokoládou a sametovou vanilkovou zmrzlinou v novém formátu. Zmáčkněte balení a křupněte silnou vrstvu Magnum čokolády, která pokrývá lahodnou krémovou zmrzlinu. Uvnitř zmrzliny najdete množství čokoládových kousků, takže s každou lžičkou si můžete užít intenzivní čokoládový zážitek. Magnum odebírá 100 % kakaových bobů z etických zdrojů certifikovaných Rainforest Alliance.

 

Užijte si Vaši chvilku s novinkou Magnum v kelímku.

Zamilujte se ještě dnes

divider
 
Zmrzliny Carte d’Or pochází původně z Francie. Jejich nabídka však zahrnuje širokou škálu příchutí, které reagují nejen na francouzské, ale i světové trendy v dezertech. Vedle toho jsou v portfoliu též nejprodávanější klasické varianty, jako čokoládová, vanilková nebo oblíbená příchuť vlašského ořechu.
Vynikající chuť zmrzlin Carte d’Or je zaručena díky použití kvalitních ingrediencí, například vanilky z Madagaskaru či belgické čokolády. Řada Carte d’Or Gelateria je navíc prodávána v elegantním balení, jež dává vyniknout zdobení zmrzlin v podobě polev, posypek či jejich kombinací. Nechte se inspirovat dezerty Carte d‘Or.

Nechte se inspirovat

Řada Classic

Řada Gelateria

divider
 
Nanuk Míša se začal vyrábět v roce 1962. Základ produktu tvořil český tvaroh politý kakaovou polevou a stejně tak je tomu i dnes bez změny. Díky vysoké kvalitě a zachování tradiční chuti se značka Míša těší velké oblibě u spotřebitelů, což dokazují i její prodeje. Míša je nejprodávanější nanuk v České republice.
Pod značkou Míša je k dostání sedm různých variant nanuků. Nejoblíbenějším je klasický tvarohový Míša, ale na oblibě získávají taky další příchutě jako Termix nebo ovocné varianty. Kromě klasických nanuků značka Míša nabízí také multibalení pro celou rodinu. Všechny se vyrábí v České republice a jsou Bez lepku. Značka Míša se pyšní oceněním Klasa.

Praktická vícekusová balení

Nanuky