Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.
Nejlepší zmrzlinárna ve městě

Teplé počasí patří zmrzkám! A protože není zmrzlina jako zmrzlina, na Rohlíku vám přinášíme takové kousky, ze kterých roztajete blahem. Pravé italské gelato i vyhlášené české zmrzlinárny. Právě v Česku totiž vznikají doslova sladké poklady, které by byl hřích nevyzkoušet. Všechny vám navíc přivezeme mražené až ke dveřím! Tak co, líznete si je?

 
 
Rodinná zmrzlinová manufaktura, která proměnila svůj sen ve sladkou realitu. A láska k jejich práci, poctivému řemeslu a kvalitním surovinám z nich dělá jednu z nejvyhledávanějších zmrzlináren v Praze.
 
 
V Crème de la Crème milují zmrzlinu. A to se odráží v každé jedné porci, kterou svým zákazníkům servírují. Všechny recepty na italské řemeslné zmrzliny píše jejich mistr zmrzlinář a vy je teď díky Rohlíku můžete ochutnat i doma.
 
 
Cukrářské řemeslo Lukáše Skály je vyhlášené po celé Praze. Aby taky ne, když spojuje klasiku s modernou a domácí tradici se světovými trendy. Stejné charakteristiky pak mají i jejich výtečné zmrzliny.
 
 

Koncept rolovaných zmrzlin už pobláznil celý svět, nás nevyjímaje. A tak si jedinečné gelato v ruličkách můžete dopřát i u sebe doma. Všechny zmrzliny jsou vyráběné ručně, na speciální ledové pánvi a s poctivou porcí kvalitních surovin.

 
 
 
 
Vyšperkované dobroty, které by se neztratily ani v galerii. Každý kousek je ručně vyrobený originál, který ocení především milovníci ovoce. Dorazí k vám ve slušivé papírové vaničce a vybírat můžete z klasických i exotických chutí.
 
 
Srdcem firmy Lunar Space jsou manželé Jakub a Lelí. Jejich nanuky jsou nejen vesmírně krásné, ale i nebesky dobré. A vyrábí se ručně, jen z těch nejlepších surovin, bez použití barviv a konzervantů. Každý kousek je tak malé umělecké dílo, které si přímo říká o ochutnání.
 
 
Rodinná cukrárna Ollies vyrábí své krémové zmrzliny ručně a z pořádné dávky smetany. Vybírat můžete z klasických smetanových zmrzlin, ale i z výtečných ovocných sorbetů.
 
 
Zmrzliny značky Schöller probudí Vaše chuťové pohárky. Ochutnejte všechny příchutě! Co třeba pistácie s bílou čokoládou? Nebo neotřelá chuť vanilky? Můžete vyzkoušet i výjimečné chuť jahodové či čokoládové! To a ještě více najdete pod značkou Schöller!
 
 
Díky své přírodní vyvážené chuti se stal Mrož jednou z nejoblíbenějších zmrzlin v České republice a vaši přízeň si uchovává již desítky let. Při výrobě nejsou použity žádné rostlinné tuky, voda ani aromata či barviva a pečlivě se dbá na výběr a zpracování ovoce. Dopřejte si zdravou svačinku nejen v horkých letních dnech.
 
 
 
 
Všichni mají rádi zmrzlinu. Avšak někteří lidé hledají také přidané benefity. Někdo preferuje Vegan, jiní zase snížený obsah cukru anebo zvýšený obsah bílkovin. Freezing good je mraznička, která nabízí zmrzlinu dle Vašeho životního stylu.
 
 
Vychutnejte si letní osvěžení ledové kávy Nescafé v praktické plechovce, ze které můžete okamžitě pít, kdekoliv se právě nacházíte.
 
Neuvěřitelně osvěžující studený kávový nápoj Cold brew. Tato káva připravena studenou extrakcí je jemnější v chuti a je doplněna tóny karamelu a čekanky.