Zmrzlinový stánek na Rohlíku

Hola, hola, léto volá! Ještě tedy trochu předbíháme, ale vysoké teploty předchozích dní nás už naladily na pořádné teplíčko. A co by to bylo za slunečné dny bez pořádné porce zmrzliny! Tak omrkněte náš zmrzlinový stánek. Stačí si jen vybrat tu, která vašemu mlsnému jazýčku nejvíc lahodí a zaručeně vás ochladí.

 

Zažijte to taky

 

Zmrzlina, kde vše začíná smetanou, mlékem, cukrem, vajíčky a končí nejrozmanitějšími příchutěmi. Užijte si lahodnou intenzivní chuť Haagen Dazs na každé lžičce i olíznutí.

Jen pro dospělé

I zmrzlina může mít trochu grády! Carte d'Or Baileys svádí dvě důvěryhodné značky do jedné vaničky se zmrzlinou. A vás svede zaručeně taky.

Zmrzka z jogurtu? Jo!

 

Jogurty Hollandia vám asi nemusíme dlouze představovat. Co ale takový jogurtový nanuk, hm? Hezky pěkně v rodinném balení nebo jen tak posazený na dřívku a zabalený v čokoládové nebo ovocné krustě. Dáte si? 

Ochutnejte špičku zmrzlinového ledovce

 
Rodinná zmrzlinová manufaktura, která proměnila svůj sen ve sladkou realitu. A láska k jejich práci, poctivému řemeslu a kvalitním surovinám z nich dělá jednu z nejvyhledávanějších zmrzlináren v Praze.

Spojení lásky a mistrovského umu

 
V Crème de la Crème milují zmrzlinu. A to se odráží v každé jedné porci, kterou svým zákazníkům servírují. Všechny recepty na italské řemeslné zmrzliny píše jejich mistr zmrzlinář a vy je teď díky Rohlíku můžete ochutnat i doma.

Sladké umění na dřívku

 
Vyšperkované dobroty, které by se neztratily ani v galerii. Každý kousek je ručně vyrobený originál, který ocení především milovníci ovoce. Dorazí k vám ve slušivé papírové vaničce a vybírat můžete z klasických i exotických chutí.

Vesmírně dobré a nebesky krásné nanuky

 
Srdcem firmy Lunar Space jsou manželé Jakub a Lelí. Jejich nanuky jsou nejen vesmírně krásné, ale i nebesky dobré. A vyrábí se ručně, jen z těch nejlepších surovin, bez použití barviv a konzervantů. Každý kousek je tak malé umělecké dílo, které si přímo říká o ochutnání.