Nejlepší zmrzlinárna ve městě

Léto patří zmrzkám! A protože není zmrzlina jako zmrzlina, na Rohlíku vám přinášíme takové kousky, ze kterých roztajete blahem. Pravé italské gelato, BIO kvalitu a rozložitelné vaničky i vyhlášené české zmrzlinárny, v nichž do svých dobrot dávají místo chemie srdce. A všechny vám přivezeme mražené až ke dveřím!
Tak co, líznete si je?

 
 

V rodinné boloňské zmrzlinárně G7 ví, jak na to. Aby ne, když svou zmrzlinovou renesanci započali už v roce 1958. Gelato vyrábí z těch nejlepších ingrediencí a za pomoci tradičních řemeslných postupů. Každá vanička je ručně plněna a dochucena, takže se nestává, že by v části balení byla jen vzduchová kapsa. Zkrátka poctivá práce, která je sladká jak polibek od italského milovníka.

 
 

Pro milovníky organických dobrot máme nabídku, kterou nemůžou odmítnout. Tyhle BIO zmrzliny jsou vyráběné s maximálním ohledem na životní prostředí, uloženy
v rozložitelných vaničkách, a navíc neobsahují lepek. Každá vanička je ručně plněna a dochucena a výsledek je taková symfonie chutí, že by i Verdi zbledl závistí.

 
 

Rodinná cukrárna Ollies vyrábí své krémové zmrzliny ručně a z pořádné dávky smetany.
Vybírat můžete z klasických smetanových zmrzlin, ale i z výtečných ovocných sorbetů.

 
 

Vyšperkované dobroty, které by se neztratily ani v galerii. Každý kousek je ručně vyrobený originál, který ocení především milovníci ovoce.
Dorazí k vám ve slušivém papírovém obalu a vybírat můžete z klasických i exotických chutí.