• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem kurýrů, a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje, a to v následujících oblastech: Benešovsko, Plzeňsko a Příbramsko. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout, a usilovně pracujeme na nápravě.
Nejlepší zmrzlinárna ve městě

Teplé počasí patří zmrzkám! A protože není zmrzlina jako zmrzlina, na Rohlíku vám přinášíme takové kousky, ze kterých roztajete blahem. Pravé italské gelato i vyhlášené české zmrzlinárny. Právě v Česku totiž vznikají doslova sladké poklady, které by byl hřích nevyzkoušet. Všechny vám navíc přivezeme mražené až ke dveřím! Tak co, líznete si je?

 
 
Rodinná zmrzlinová manufaktura, která proměnila svůj sen ve sladkou realitu. A láska k jejich práci, poctivému řemeslu a kvalitním surovinám z nich dělá jednu z nejvyhledávanějších zmrzlináren v Praze.

 
 

Vynikající italské gelato, které dává každé porci takovou péči, jakou si zaslouží. K tomu připočtěte kvalitní suroviny se špetkou italské vášně a nádhera je na světě.

 
 
V Crème de la Crème milují zmrzlinu. A to se odráží v každé jedné porci, kterou svým zákazníkům servírují. Všechny recepty na italské řemeslné zmrzliny píše jejich mistr zmrzlinář a vy je teď díky Rohlíku můžete ochutnat i doma.

 
 
Cukrářské řemeslo Lukáše Skály je vyhlášené po celé Praze. Aby taky ne, když spojuje klasiku s modernou a domácí tradici se světovými trendy. Stejné charakteristiky pak mají i jejich výtečné zmrzliny.
 
 

Koncept rolovaných zmrzlin už pobláznil celý svět, nás nevyjímaje. A tak si jedinečné gelato v ruličkách můžete dopřát i u sebe doma. Všechny zmrzliny jsou vyráběné ručně, na speciální ledové pánvi a s poctivou porcí kvalitních surovin.

 
 

V Marks & Spencer dělají spoustu dobrých věcí. A zmrzlina není výjimkou! Tak si dopřejte něco lepšího a královsky si pochutnejte.

 
 

Pořádné sorbety s vysokým podílem ovoce, po kterých se budete olizovat ještě za týden. Prostě dobrá práce českých ručiček s trochou italského šmrncu.

 
 

 
 
Vyšperkované dobroty, které by se neztratily ani v galerii. Každý kousek je ručně vyrobený originál, který ocení především milovníci ovoce. Dorazí k vám ve slušivé papírové vaničce a vybírat můžete z klasických i exotických chutí.

 
 
Srdcem firmy Lunar Space jsou manželé Jakub a Lelí. Jejich nanuky jsou nejen vesmírně krásné, ale i nebesky dobré. A vyrábí se ručně, jen z těch nejlepších surovin, bez použití barviv a konzervantů. Každý kousek je tak malé umělecké dílo, které si přímo říká o ochutnání.

 
 
Rodinná cukrárna Ollies vyrábí své krémové zmrzliny ručně a z pořádné dávky smetany. Vybírat můžete z klasických smetanových zmrzlin, ale i z výtečných ovocných sorbetů.

 
 

Splněný sen o pravém italském gelatu v srdci Prahy. Vyrobeno je ze surovin od českých farmářů a malých výrobců a aby i snově chutnalo, dohlíží na něj italský mistr Guiseppe.