Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Láznička bramborový knedlík plněný uzenou vepřovou kýtou 2ks

300 g
Od českého farmáře
84,90 Kč 283,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Plněný bramborový knedlík Láznička vyrobený s láskou.

Základem plněných bramborových knedlíků značky Láznička jsou kvalitní suroviny - brambory z Českomoravské vrchoviny, čerstvě umletá mouka přímo ze mlýna. Navíc jsou knedlíky velkoryse plněny speciálně připravenou uzenou vepřovou kýtou
 


Jak se vyrábí?

Kouzlo domácí chuti knedlíků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. Roky společnost testovala a zdokonalovala zdánlivě jednoduché postupy výroby.

Použití

Vynikající jsou s vyškvařeným sádlem, zelím a ozdobených smaženou cibulkou. 

Určeno k přímé konzumaci po ohřátí cca 7 minut.

O výrobci 

Společnost Knedlíky Láznička se pravidelně stává vítězem v různých soutěžích a testech. Cílem společnosti je vyvrácení mýtů, že doma vyrobený knedlík je lepší než ten koupený. Tajemství výrobků značky Láznička spočívá v kvalitních surovinách, které jsou míchány v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda. V knedlících nenajdete žádné konzervanty ani potravinářská barviva. 

Skladování

Skladujte do 10 °C.

Výrobce

Knedlíky Láznička
Jakobiho 327,
Praha 10  Petrovice

Složení

Brambory
Pšeničná krupice
Uzená vepřová kýta
Voda
Vejce
Sůl
Slunečnicový olej
Řepkový olej

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.