NOMINAL Cereální kaše Nomina pohanková

300 g
Prémiová kvalita
59,90 Kč 199,67 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Zdravá pohanková cereální kaše Nomina.

Pohanka je skvělým zdrojem rutinu, což je látka, která společně s přítomným vitamínem E zvyšuje pružnost a odolnost cév, umožňuje prevenci a úlevu od křečových žil.

Semena pohanky jsou významným zdrojem vlákniny, železa, draslíku, fosforu, vápníku, mědi a vitamínů. Pohanka navíc obsahuje lehce stravitelnou bílkovinu, díky níž je ideální pro bezlepkovou dietu i pro jídelníček diabetiků.

Použití

Návod k přípravě: Do teplého mléka či vody přidáváme za stálého míchání instantní kaši – až docílíme požadované hustoty. Necháme 2-3 minuty odstát.

Kaši si můžete ozdobit čímkoliv co máte rádi, čerstvým ovocem, chia semínky, ořechy, strouhaným kokosem, kousky čokolády atd. Osladit ji můžete např. javorovým sirupem či medem. Z kaše lze připravit také rychlý dezert - v poháru kaši krásně nazdobte třeba se zkaramelizovaným ovocem a sladkým sirupem.

O výrobci

Firma Nominal dbá především na kvalitu surovin a některé si dokonce sama pěstuje. Fakt, že patří k průkopníkům ve výrobě bezlepkových potravin v naší zemi, jim za tu spoustu let také dává chuť dělat svým zákazníkům život pestřejší. Nejednou se v duchu světových trendů a nových stravovacích zvyků ukazuje, že jejich produkty používají nejen lidé s potravinovým omezením, ale také ti, kteří nechtějí svůj organismus zbytečně zatěžovat. 

Skladování

Skladujte v suchu a vždy dobře uzavřené.

Výrobce

Nominal cz obchodní s.r.o.
Jamská 2435/3
591 01 Žďár nad Sázavou
Česká republika

Složení

Pohanka loupaná100 %
Obsah lepku < 20 mg/kg

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1563 kJ/370 kcal
Tuky2.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.6 g
Sacharidy70 g
z toho cukry0.6 g
Bílkoviny14 g
Sůl0.01 g
Vláknina4.6 g