Farma Struhy BIO Tvarohová pomazánka česnek

150 g
Od českého farmářePrémiová kvalitaBIO
 43,90 Kč 292,67 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Vyzkoušejte tuto lahodnou tvarohovou pomazánku s česnekem v BIO kvalitě.

Lahodná jemná česneková pomazánka ze selského tvarohu doplněná trochou jogurtu na zjemnění, mačkaného čerstvého bio česneku a solí

K výrobě jogurtu použila Farma Struhy výhradně mléko od jejich vlastních krav, které se od jara do podzimu pasou na pastvinách kolem farmy. Veškerá produkce farmy má certifikát BIO, tedy i všechny mléčné výrobky a vše co se přidává, např. ovocné složky, koření a bylinky má certifikát BIO.

Použití

Výborná, zdravá svačina, kterou si nejlépe vychutnáte s čerstvým pečivem, ale také na topinkách nebo opečené bagetce.

O výrobci

Farma Struhy je rodinná farma hospodařící v režimu ekologického zemědělství. 

V mlékárně se zpracovává pouze mléko od jejich vlastních krav, které se od jara do podzimu pasou na pastvinách kolem farmy. Kvalita mléka je závislá především na kvalitě krmení a zdraví krav, a proto má každé roční období mléko jiný obsah složek, jinou chuť i vůni. Jejich mléčné výrobky jsou vyráběny podle tradičních postupů a receptur pouze z mléka, čistých mlékárenských kultur a syřidla. 

Skladování

Uchovejte při teplotě 4–8 °C. po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Farma Struhy
Struhy 39
Vlastec, 39701
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.