Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 2

Paprika trikolora 3ks, sáček

500 g
Vyprodáno. Očekáváme v neděli.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Kategorie:
Země původu: Španělsko, Holandsko, Polsko,

Balení obsahuje vždy tři kusy papriky odr. California wonder. 1 kus červené, 1kus žluté a 1 kus zelené nebo oranžové papriky.
Paprika, původem ze Střední Ameriky, se řadí do čeledi lilkovitých a dnes je pěstována po celém světě. Paprika kapie je skupina kultivarů druhu paprika setá, vyznačující se tím, že je sladká (nepálivá), neobsahující žádný kapsaicin, který způsobuje pálivost paprik. Kapie se vyskytují v různých barvách, od zelené přes žlutou až po červenou. Paprika California Wonder patří mezi velmi produktivní paprikové odrůdy. Plody mají tlustou, masitou stěnu, která se vyznačuje jemnou chutí. Jsou bohatým zdrojem antioxidantů a vitamínů C, A, B1, B2, obsahují minerální látky, jako jsou draslík, hořčík, vápník, železo, zinek a jód.

Použití

Jsou velmi vhodné zejména pro přímou spotřebu, jinak jsou ideální ozdobou a doplňkem zeleninových salátů či studených mís. Hodí se pro různé kuchyňské úpravy, konzervaci, plnění či grilování.

Skladování

Skladujte při teplotě 4 - 10 °C. 

 

Složení

Paprika červená
Paprika žlutá
I. jakost
Paprika zelená nebo oranžová