-17 %

Beba PRO 5 dětské mléko

0,6 kg
Trvale výhodná cena %
229,00 Kč 381,67 Kč/kg276,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Francie,

Popis produktu

BEBA PRO 5 je novinkou v řadě kojeneckých mlék BEBA. Vhodné pro děti od ukončeného 24.měsíce. Složení batolecí mléčné výživy BEBA PRO 5 je přizpůsobené nutričním potřebám malých výzkumníků ve věku od 2 do 3 let.

*OPTI PRO – nejkvalitnější bílkovina v optimálním množství

*Bifidus BL – živé probiotické bakterie mléčného kvašení

*IMMUNO-COMPLEX – soubor důležitých vitamínů, které se podílejí na správném fungování imunitního systému

*B-COMPLETE – komplex vitamínů sk. B, který napomáhá uvolňovat energii z potravy

*Jód – rozvoj poznávacích funkcí

Jediná kojenecká výživa s probiotiky, které jsou obsaženy v mateřském mléce, a patentovanou směsí bílkovin OPTIPROTM respektující výživové potřeby dítěte

Pro přípravu použijte výhradně k balení přiloženou odměrku. Dodržujte návod k přípravě. Připravujte vždy jen jedinou dávku a krmte ihned po přípravě. Neuchovávejte nedojedené porce. Při přípravě stravy se může používat pouze převařená pitná voda. Vaše dítě může onemocnět z nepřevařené vody, znečištěného nádobí nebo z nesprávně naředěné mléčné výživy. Po přípravě stravy obal pečlivě uzavřete a uchovejte v chladu (ne v chladničce) a suchu. Po otevření spotřebujte do 3 týdnů.

Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k vdechnutí potravy a zalknutí. BEBA Pro 5 je mléčná výživa určená pro malé děti od 2 let. Není určená pro výživu kojenců do 12 měsíců.

Nestlé kontakt
www.kojeneckavyziva.cz Tel.: 800 135 135

Návod k přípravě: 1. Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce. 2. Nádobu ke krmení důkladně vymyjte. 3. Pět minut povařte pitnou vodu a nechte ochladit. 4. Polovinu převařené vody (viz tabulka), ochlazené asi na 40 °C, vlijte do nádoby. Teplota nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí. 5. Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a nasypte do nádoby. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný! 6. Důkladně protřepte. 7. Doplňte nádobu převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka). 8. Ještě jednou dobře protřepejte, aby se prášek úplně rozpustil. 9. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy. 10. Po každém použití obal důkladně uzavřetea skladujte v suchu a chladu (ne v chladničce). Spotřebujte do 3 týdnů od otevření.

Upozornění: Výživu připravte do lahvičky nebo do hrnečku, dle vlastního uvážení.

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.