Naše Miroslav Sádlo se škvarky

250 g
Od českého farmáře
 74,90 Kč 299,60 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Vepřové škvařené sádlo se škvarky.

Při výrobě sádla se špek nakrájí na malé kostky a na slabém plameni se nechá pomalu zahřívat. Následně se scedí od škvarků a nechá se vychladnout.

Za doložený, tedy 100% český původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa.

Použití

Sádlo se běžně používá v kuchyni na vaření či smažení. Vychutnat si ho můžete v kombinaci s čerstvě křupavým chlebem.

O výrobci 

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček, s.r.o. je rodinná společnost zabývající se výrobou a prodejem masa a uzenin. Portfolio uzenin nabízí nejen párky a klobásy, ale také trvanlivé a fermentované salámy jako je uherský salám, klobásy nebo točený salám. Dále tamější speciality jako jsou šunky a měkké salámy, a nakonec vařené masné výrobky, které zahrnují jaternice nebo tlačenky. Tento produkt značky Naše Miroslav je výsledkem spolupráce mezi Sklizeno a Řeznictvím a uzenářstvím Jan Pavlíček.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C. 

Výrobce

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Masarykovo náměstí 966
675 71 Náměšť nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 39 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.