Slide 1 of 2

Naše Miroslav Sádlo se škvarky

250 g
Od českého farmáře
Momentálně vyprodáno
Očekáváme v úterý.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Předností této řady uzenin je mimořádně vysoký podíl masa, velmi nízký obsah soli a konzervačních látek. Tyto výrobky neobsahují glutaman, syntetické aroma nebo syntetická barviva. Tepelně opracovaný masný výrobek.

Hovězí a vepřové maso pro masné výrobky pod značkou Naše Miroslav pochází z chovů v ZEAS Lysice, v ZD Sloupnice, Družstevních jatek Sádek, Agro Měřín nebo z družstva ZEPO Bořitov případně jiného českého a moravského chovu. Poráženo je lokálně bez dlouhého transportu a stresu zvířat, a jeho zpracování probíhá v rodinném řeznictví Jan Pavlíček v Náměšti nad Oslavou, nebo Steinhauser v Tišnově. 

Za doložený, tedy 100 % český původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za prémiovou kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa a minimem aditiv. 

Použití

Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin.

O výrobci 

Společnost se zabývá prodejem masa a uzenin. Společnost je založená na rodinné tradici Jana Pavlíčka. Výrobky jsou rozváženy do okolních restaurací, jídelen nebo prodejen a také jsou k dostání v prodejně na náměstí v Náměšti nad Oslavou nebo v prodejních srubech v Dukovanech a Moravském Krumlově. 

Společnost vyrábí trvanlivé i fermentované salámy, výrobky s přídavkem koňského masa (uherák, klobásy, točený salám..), drobné masné výrobky, speciality, vařené masné výrobky (jaternice, tlačenky, polévky…), uzené krůty, uzené kýty. V nabídce má i obložené mísy, aspikové dorty aj. Výrobky se z místních surovin, za použití nejmodernější technologie.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4°C. 

Výrobce

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Masarykovo náměstí 966
675 71 Náměšť nad Oslavou

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 56 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 14 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové sádlo80 %
Škvarky20 %