Milknatur Čerstvé mléko z farmy min. 3,8%

500 ml
Od českého farmáře
Bez éček
19,90 Kč 39,80 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Farma Milknatur - pravé selské čerstvé mléko 0,5l, min. 3,8% až 4,2% tuku, 3.6% bílkovin.

Nehomogenizované mléko - velké tukové kuličky způsobují oddělování smetany od mléka, ulpívání mléka na povrchu sklenice a vysrážení smetany na hladině mléka.

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko je naprosto přírodní bez GMO, balené v anglických HDPE lahvích, speciální materiál pro čerstvé mléko a džusy (PETky nevhodné, uvolňují ftaláty), neodstředěné, nehomogenizované a zpracovává se šetrnou pasterací při 75 °C, aby si zachovalo všechny svoje životadárné vlastnosti a ingredience, obsah tuku až 4,2% a bílkovin až 3,6%. Je vhodné i pro ty nejmenší děti a batolata. Mléko a naše produkty pochází pouze a jen z našich krav a jsou vyráběny na naší farmě, abychom mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Výrobce:
Zemědělská výroba Milknatur® a. s. Na Vypichu 636 330 21 Líně u Plzně

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Čerstvé selské mléko

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota266 kJ/64 kcal
Tuky4 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.3 g
Sacharidy4.8 g
z toho cukry4.8 g
Bílkoviny3.2 g
Sůl0.1 g
Vláknina g