Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.
-7 %

Curaprox 1006

1 ks
Trvale výhodná cena
119,90 Kč 119,90 Kč/ks129,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Jednosvazkový zubní kartáček, který je dokonale přizpůsobený anatomii dásňové linie – pro čištění zubů není nic lepšího. Toto je skutečně perfektní kartáček pro opravdové znalce. Vlákna CUREN® dlouhá 6 mm o průměru 0,10 mm.

Použití

Jednosvazkový zubní kartáček je vhodný pro dočišťování špatně přístupných zadních zubů, dále pro precizní čištění jednoho zubu po druhém (solo technika) a pro pacienty s ortodontickými aparátky a implantáty.

Požádejte svou dentální hygienistku nebo svého zubního lékaře o nácvik a kontrolu postupu. Inspirovat se můžete následujícím videem.
 


O výrobci

Curaden dobývá svět dentálními řešeními. Země jako Německo, Rakousko, Itálie a Anglie byly prvními úspěšnými trhy. Dnes prodávají jejich výrobky ve více než sedmdesáti zemích.

Na začátku tohoto úspěchu byla práce Hanse Breitschmida, který jako školený zubní technik povýšil stomatologickou péči na úroveň „komplexního ústního zdraví“. Ve svém podnikání v Lucernu prodával stomatologické výrobky zubním ordinacím a postupně si vybudoval pevnou síť, která trvala několik desetiletí a dodnes existuje.

Hans Breitschmid si brzy uvědomil, že další výcvik není jen nutný, ale byl klíčem k úspěchu. Byla to první zubní obchodní společnost, která nabídla další školení pro zubní techniky a přilákala známé reproduktory pro další vzdělávání v korunové technologii, ortodoncii nebo technikách hlubokého tažení do Lucernu. 

Čištění mezizubních kartáčů mezi zuby nebylo v 60. letech příliš rozšířené. Nastupující společnost vyvinula a prodala takové nástroje se značkou Curaprox a od roku 1976 spolupracovala s profesorem Mühlemannem, který byl tehdy průkopníkem v prevenci. To upevnilo jeho dobrou pověst mezi odborníky. Filozofie Curaden „lepší zdraví pro vás“ znamená širší porozumění.

Výrobce

Curaden Czech s.r.o.
U Železné lávky 10
118 00 Praha 1