Nowaco Dobroty Babičky Kláry Masové knedlíčky v rajské omáčce

450 g
51,90 Kč 115,33 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Masové knedlíčky ve rajské omáčce 450 g - to je česká klasika. Připravili jsme pro Vás recepturu, která navazuje na nejlepší možnou tradici našich babiček a jejich kuchyně. Výborná chuť masových knedlíčků v kombinaci se skvělou rajskou omáčkou a rychlá příprava. Chutná večeře je za 10 - 20 minut na stole. Dobrou chuť.

Příprava v mikrovlnné troubě - Mražené: Výrobek vyjmeme z obalu, vložíme do misky pro mikrovlnný ohřev a přidáme malé množství vody, přikryjeme a ohříváme při výkonu 850 W cca 12 minut. Po 8 minutách doporučujeme ohřev přerušit a knedlíčky přeskupit (nebo podle Vašeho návodu k mikrovlnné troubě).

Plotna - Mražené: Po mírném povolení vyjmeme obsah z obalu, vložíme do menšího hrnce, podlijeme malým množstvím vody a na mírném ohni ohříváme za občasného míchání cca 20 min.

Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Skladování: skladujte při teplotě mínus 18 °C nebo nižší.

Složení

Složení: Voda, hovězí a vepřové maso min. 11 %, cibule, rajčatový protlak min. 8 %, PŠENIČNÁ mouka, cukr, částečně ztužený řepkový olej a palmový tuk, veka a strouhanka /PŠENIČNÁ mouka, řepkový olej, čerstvé pekařské droždí, jedlá sůl, zlepšující přípravek (stabilizátor karboxymethylcelulóza, sušený PŠENIČNÝ kvas, cukr, dextróza, glukózový sirup, hroznový cukr, SÓJOVÁ mouka, sušené odstředěné MLÉKO, tekutá SYROVÁTKA, kvasný ocet lihový, sladový extrakt)/, VEJCE, jedlá sůl, PŠENIČNÁ bílkovina, kvasný lihový ocet, směs koření s obsahem HOŘČICE.

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek,Vejce a výrobky z nich,Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Hořčice a výrobky z ní