Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Nowaco Dobroty Babičky Kláry Masové knedlíčky v rajské omáčce 450g

Nowaco Dobroty Babičky Kláry Masové knedlíčky v rajské omáčce

Nowaco Dobroty Babičky Kláry Masové knedlíčky v rajské omáčce

450g
51,90 Kč (115,33 Kč/kg)
Popis produktu

Masové knedlíčky v rajské omáčce hluboce zmrazené

Příprava v mikrovlnné troubě – Mražené

Výrobek vyjmeme z obalu, vložíme do misky pro mikrovlnný ohřev a přidáme malé množství vody, přikryjeme a ohříváme při výkonu 850 W cca 12 minut. Po 8 minutách doporučujeme ohřev přerušit a knedličky přeskupit (nebo podle Vašeho návodu k mikrovlnné troubě). Plotna – Mražené

Po mírném povolení vyjmeme obsah z obalu, vložíme do menšího hrnce, podlijeme malým množstvím vody a na mírném ohni ohříváme za občasného míchání cca 20 min.

Příprava a použití

Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Skladování

Skladujte při teplotě mínus 18 °C nebo nižší.

Složení

Složení: Voda, hovězí a vepřové maso min. 11 %, cibule, rajčatový protlak min. 8 %, PŠENIČNÁ mouka, cukr, částečně ztužený řepkový olej a palmový tuk, veka a strouhanka /PŠENIČNÁ mouka, řepkový olej, čerstvé pekařské droždí, jedlá sůl, zlepšující přípravek (stabilizátor karboxymethyl­celulóza, sušený PŠENIČNÝ kvas, cukr, dextróza, glukózový sirup, hroznový cukr, SÓJOVÁ mouka, sušené odstředěné MLÉKO, tekutá SYROVÁTKA, kvasný ocet lihový, sladový extrakt)/, VEJCE, jedlá sůl, PŠENIČNÁ bílkovina, kvasný lihový ocet, směs koření s obsahem HOŘČICE.

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek,Vejce a výrobky z nich,Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Hořčice a výrobky z ní

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.