Heinz Worcesterová omáčka

150 ml
59,90 Kč 399,33 Kč/l
Země původu: Velká Británie,

Studená pikantní neemulgovaná omáčka, pasterovaná.

Worcestrová omáčka je tekuté koření tmavě hnědé  barvy a jemné pálivosti, jež se vyznačuje charakteristickým aroma. Svůj název dostala podle města, ve kterém se vyráběla - ve Worcestru.
 


Použití

Před otevřením protřepat.

Worcestrová omáčka je dochucovadlo, které se hodí jak k masitým pokrmům, tak i do salátů. Vyzkoušejte např.tento recept na Babiččiny rarášky právě s využitím této omáčky:

Kuřecí maso nakrájíme na malé kousky. Pak dejte do mísy nebo nejlépe plastové uzavíratelné misky ingredience na těstíčko: sojová omáčka, worcestrová omáčka, maggi, 3 lžíce hladké mouky, 2 lžíce solamylu, 1 lžíce hořčice, 1 dl pivo, sůl, pepř, koření na kuře a dle chuti i kari. Vše pořádně promícháte a necháte přes noc odležet. Vytvoří se Vám těstíčko, v němž kuřecí kousky obalte a smažte na pánvi do zlatova. Podáváme nejlépe s chlebem a tatarkou.

 

 

O výrobci

Firma Kraft Heinz je americkým výrobcem potravin a nápojů. V sortimentu společnosti Kraft Heinz můžete najít nejrůznější druhy pochutin jako je křen, konzervované fazole, kečupy, ale také dětské nápoje nebo krekry. Mezi nejznámější značky, které podnik vlastní, patří Honig, Philadelphia, Velveeta, Quero nebo Caprisun.

 

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě +4 °C až +25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladničce při teplotě do 7°C.

Výrobce

Kraft Heinz Company
Gustav Mahlerlaan 1228
1081 LA Amsterdam
Nizozemsko