Schubert Omega Pro vejce M 6ks - podestýlková

6 ks
39,90 Kč 6,65 Kč/ks
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Čerstvá vejce Omega pocházející z českého chovu od nosnic v halách. Specifického složení obsahu omega Pro vajec se dosáhne úpravou krmné směsi nosnic, které dostávají lososový olej s lněným semínkem a pohybují se volně v halách.

VajíÄko, Sláma, Potraviny, Jíst, Zdravé, Jedlý, Lahodný

Vajíčka jsou zdrojem omega 3 mastných kyselin, které přispívají k udržení normální činnosti srdce. Vaječný bílek je především zásobárnou kvalitních bílkovin, žloutek pak veškerých vitamínů kromě vitamínu C. Obsahuje i některé minerální látky jako: sodík, hořčík, fosfor, draslík, vápník, železo a selen. Vajíčka jsou vhodná pro děti i dospělé, pro zdravý životní styl a vitalitu a při redukční dietě.

Použití

Vajíčka v kuchyni zaručeně patří mezi suroviny s velmi širokým použitím a jednoduchou přípravou. Vychutnat si je můžete samostatně na mnoho způsobů - vejce na tvrdo, nahniličko nebo volské oko. Udělat si také můžete omletu nebo oblíbená míchaná vajíčka, kdy je doplníte o šunku, sýr a zeleninu.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Vajíčka můžete využít v originálním receptu Salát s vejcem a slaninou nebo Vajíčkový salát s bramborami.

Salát s vejcem a slaninou

Skladování

Uchovávejte v chladu při nekolísavé teplotě 5 - 18°C.

Výrobce

Schubert Partner a.s.
Jana Želivského 2
130 00 - Praha 3

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 15 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vejce100 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota579 kJ/138 kcal
Tuky9.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.6 g
Sacharidy0.9 g
z toho cukry0.9 g
Bílkoviny12.5 g
Sůl0.35 g
Vláknina0 g

Alergeny

Vejce