Site languages:ČeskyEnglish

RACIO Knäckebrot žitný

250 g
41,90 Kč 167,60 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Žitný knäckerbrot.

Použití 

Je skvělým doplňkem stravy, může však sloužit  jako ideální náhrada běžného bílého pečiva. Knäckebroty můžete jíst jen tak anebo obložit vším, co máte rádi a získat tak kromě porce vlákniny i chutnou snídani nebo svačinu. Zkuste knäckerbrot se sýrem a pažitkou, se šunkou, s tvarohem a džemem či paštikou.

O výrobci

RACIO patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě a mezi nejznámější české značky zdravé výživy. Kromě výroby vlastních pufovaných cereálních výrobků s řadou sladkých a slaných příchutí (ve standardní, bio, kosher i fair trade kvalitě) distribuuje na český a slovenský trh také tradiční knäckebroty skandinávského i německého typu, holandské toasty a další položky trvanlivého pečiva a cereálií. Pod značkou RACIO je možné najít více než 80 druhů výrobků a firma se tím profiluje jako komplexní dodavatel křupavých chlebů (tzv. crisp breads), který drží krok s moderními trendy ve stravování, pružně reaguje na potřeby trhu a přichází pravidelně s novými výrobky nebo inovacemi. RACIO poskytuje své produkty také formou privátních značek. Kromě Slovenska je možné tyto výrobky najít zejména v Německu, Rakousku, Francii, Švédsku, UK, ale i vzdálenějším USA, Izraeli, JAR či Kanadě.

Skladování

Uchovávejte v suchu.

Výrobce

RACIO, s. r. o.
Národních hrdinů 3146 / 22B
690 02 Břeclav
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 235 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 50 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Celozrnná žitná mouka93 %
Žitná mouka7 %
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1486 kJ/352 kcal
Tuky2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.3 g
Sacharidy65.9 g
z toho cukry2 g
Bílkoviny9.1 g
Sůl0.4 g
Vláknina17.2 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Může obsahovat stopy:
Sójové boby
Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.