Ponnath Šumavský sulc 2 plátky

390 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 14 DNŮ

 78,90 Kč 202,31 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Sulc je pokrmem převážně z vepřového masa, který po uvaření a vychladnutí dostane rosolovitou strukturu. Obsahuje velké množství kolagenů, které tvoří hlavní složku vazivové tkáně živočichů.

Masný výrobek tepelně opracovaný.

Použití

Tato pochoutka je určena k přímo konzumaci, a to jak samotná na chléb, popřípadě s cibulí a octem, kdy se stane nezapomenutelným zážitkem.

O výrobci

Firma Ponnath DIE MEISTERMETZGER je nejstarší řeznickou firmou v Německu. Všichni předkové byli řezníky - nepřetržitě, již po 325 let. Jak to na malém městě bývalo běžné, zpočátku se současně věnovali také zemědělství, někteří navíc provozovali pohostinství, obchodovali s dobytkem nebo vařili pivo.

Společnost s více než 325 lety zkušeností a neobyčejnou vášní pro dobré uzeniny, která ví přesně, jak uspokojit každého gurmána. Široká paleta výrobků nabízí pro každý chuťový smysl to pravé. Sortiment zahrnuje jak vydatné bavorské speciality pro poctivou svačinu jako bílá klobása, sekaná nebo škvarková pomazánka, tak také osvědčenou klasiku jako vídeňské párky, dušenou šunku nebo drůbeží uzeniny. Prémiovou řadu uzenářských specialit najdete pod značkou Ponnath Meisterstücke.

Skladování

Skladujte při teplotách od 0°C do +5°C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Ponnath Řezničtí Mistři, s.r.o.
Pražská 117
342 01 Sušice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 14 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.