Häagen-Dazs Stick Vanilla Caramel Almond

80 ml
49,90 Kč 623,75 Kč/l
Země původu: Francie,

Vanilková zmrzlina politá slaným karamelem, elegantně zahalená do bohaté vrstvy belgické čokolády.

Nechte se zlákat přitažlivou chutí polevy z belgické čokolády zdobené mandlemi a pronikněte do tajů bohaté vanilkové zmrzliny přelité silnou vrstvou karamelu. Jakmile se vám rozpustí v ústech, poznáte, že jedno kousnutí nestačí.

Proč si vychutnat právě Häagen-Dazs?

Výjimečné nejsou jen jejich suroviny, ale i zmrzliny. Häagen-Dazs se řadí mezi první výrobce, kteří své výrobky vyrábějí ve směru myšlenky „clean label“, tj. bez palmového olejebarvivkonzervantů, náhradních sladidel a dalších potravinářských přídavných látek.

Vanilla_Caramel_Almond_Plinth

Využívají pouze suroviny a složky, které jsou používány v každé správné domácnosti. Vše začíná kvalitní smetanou, mlékem, cukrem a vajíčky. Odmítají plnit své produkty vzduchem a díky tomu si můžete s každou lžičkou užít více lahodné intenzivní chuti.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Ideální jako letní osvěžení nebo sladká tečka ke kávě.

O výrobci

Zakladatel Reuben Mattus byl již od devíti let zapálený pro hedvábné, jemné zmrzliny se smetanovou chutí. Když dospěl, oženil se s podnikatelkou Rose a společně stvořili Häagen Dazs.

Zpočátku byly prodávány jen tři základní druhy – čokoláda, vanilka a káva. Dnešní sortiment zahrnuje 46 exkluzivních druhů. Každý krok na cestě Häagen Dazs byl veden vášní a touhou po dokonalosti.

Skladování

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

General Mills GmbH
Osterbekstr. 90c
22083 Hamburg
Německo