Asia Time Kokosové mléko

165 ml
37,90 Kč 229,70 Kč/l
Země původu: Thajsko,

Kokosové mléko získané z dužiny kokosového ořechu. 

Tuto potravinu využijete zejména při přípravě asijských pokrmů. Kokosové mléko je ale také alternativou pro vegany nebo lidi trpící alergií na živočišné mléko. Má také skvělé účinky na naše tělo – zlepšuje trávení, podporuje imunitu, snižuje vysoký krevní tlak, posiluje vlasy a nehty a hydratuje pokožku.

Použití

Po otevření ihned spotřebujte. Před použitím protřepejte. Během skladování může dojít k oddělení pevné a kapalné složky. Po protřepání výrobek získá opět svou původní konzistenci.

O výrobci

Značka F. J. Kaiser je součástí společnosti Gaston, největším dovozcem trvanlivých potravin do střední a východní Evropy.

Firma Gaston se neustále snaží svým zákazníkům přinášet nové a kvalitní výrobky. Několik let v řadě za sebou produkty pod značkou F. J.  Kaiser získávají ocenění v soutěži Volba spotřebitelů a pravidelně se umisťují na předních příčkách v testech kvality respektovaného nezávislého časopisu Dtest.

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Výrobce

Gaston s.r.o
Kvítková 4703
760 01 Zlín
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 344 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.