Lunter Francouzská rostlinná pomazánka

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Své jméno si tato delikátní pomazánka získala od jedné z klíčových ingrediencí – vynikajícího francouzského droždí, které má delikátní chuť. Pomazánka má vysoký obsah plnohodnotných bílkovin, je bez cholesterolu a bez konzervantů.

Základ pomazánky tvoří luštěniny, které jsou odborníky na výživu doporučeny pro vysoký obsah bílkovin.

Použití
Použití pomazánek je velmi široké, kromě nejjednoduššího natírání pečiva jimi můžete dochucovat omáčky i polévky. Výborné jsou k plnění pirohů a slaných koláčů, nebo jako dip k čerstvé zelenině.

O výrobci Společnost Alfa Bio vznikla na základě myšlenky svého zakladatele Jana Luntera: „Přispět ke změnám stravovacích návyků na Slovensku“ s ohledem na lidské zdraví a kvalitu vyráběných potravin.

Mezi základní hodnoty, kterými se ve společnosti Alfa Bio řídí, patří zdraví, kvalita a uvědomělý vztah k okolí a životnímu prostředí. Lunter je rodinná firma a ve vedení společnosti dnes pracují synové Jána Luntera, kteří tuto ideu převzali a dále rozvíjejí.

Skladování Skladujte při teplotě od +2°C do +28°C. Po otevření skladujte při teplotě do +5°C, spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce Alfa Bio, s.r.o. Kremnička 72 Banská Bystrica 974 05

Složení

sójový nápoj (pitná voda, sójové boby), sušený česnek, kukuřičný škrob, hrachová vláknina, sůl, směs koření, cukr

Alergeny: soja, lepek, horčice, sezam

Energie – 575 kJ/138 kcal, bílkoviny 6,9 g, sacharidy 7,6 g /z toho cukry 0,7 g, tuky 9,5 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 0,9 g, sůl 1,2 g.