• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Amylon BIO Kukuřičný škrob

200 g
BIO
39,90 Kč 199,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Jemný prášek získaný izolací kukuřice v BIO kvalitě.

Použití

Vhodné na zahuštění omáček a polévek, na zjemnění pokrmů, koláčů, dortů či na přípravu náplní a dezertů.

O výrobci

Tradice firmy sahá až do konce 19. století. V této době se Christian Pešek pustil do průmyslového zpracovávání brambor. Od roku 2011 se společnost Amylon, a. s. rozhodla jít cestou šetrného ekologického zemědělství a začala vyrábět také řadu BIO a bezlepkových produktů. Tímto krokem se přiblížila zákazníkům, kteří mají zájem kupovat čerstvé, chutné a autentické potraviny, a přitom chtějí respektovat přirozené přírodní cykly. 

Skladování

Výrobek skladujte v suchých, chladných a větratelných místnostech, nejméně 5 cm nad zemí a od stěn (max. vlhkost vzduchu 70 %). Skladujte odděleně od látek s výraznými pachy a vůněmi.

Výrobce

Amylon a.s.
Švermova 117
580 01 Havlíčkův Brod
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 724 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bio kukuřičný škrob

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1498 kJ/353 kcal
Tuky0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy87 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.01 g
Vláknina g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Vejce
Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.