Tapioka dezert čokoládová

100 g
29,90 Kč 299,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Chlazený pasterovaný dezert.

Tapioka se vyznačuje velmi atraktivním látkovým složením, jak pro výživu člověka, tak i hospodářských zvířat, a to hlavně nejen díky přítomnosti škrobu, ale i množství bílkovin.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií. Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a další produkty.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2-6°C. Po otevření přímo konzumujte.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 19 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Tapioka89 %
Pitná voda
Kokosové mléko24 %
Extrakt z kokosu85 %
Pitná voda
Tapiokové perly16 %
Cukr
Limetková šťáva
Cukr
Kakao3 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota677 kJ/162 kcal
Tuky3.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny3 g
Sacharidy31 g
z toho cukry18 g
Bílkoviny1 g
Sůl0 g
Vláknina g