Tapioka dezert čokoládová

100 g
29,90 Kč 299,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Chlazený tapiokový dezert s kokosovým mlékem a čokoládou.

Svěží kombinace kokosového mléka a tapiokových perel, jejichž chuť dokonale podtrhne čokoláda. Tapiokové perly se vyrábí z bílé dužiny hlíz manioku, jejich nutriční hodnoty jsou zdraví prospěšné.

Mimo to dezert neobsahuje žádá umělá barviva, konzervanty ani lepek.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Skvěle se hodí ke snídani, vychutnat si ho můžete ale i jako sladkou tečku ke kávě nebo dezert.

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií.

Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a další produkty.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–6 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Tapioka89 %
Pitná voda
Kokosové mléko24 %
Extrakt z kokosu85 %
Pitná voda
Tapiokové perly16 %
Cukr
Limetková šťáva
Čokoládová složka11 %
Cukr
Kakao27 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota677 kJ/162 kcal
Tuky3.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny3 g
Sacharidy31 g
z toho cukry18 g
Bílkoviny1 g
Sůl0 g
Vláknina g