DoDo Linecké kolečko bez lepku

70 g
29,90 Kč 427,14 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výborné klasické linecké těsto vykrojené do poctivého velkého kolečka spojeného lahodnou, jemně nakyslou marmeládou. A to vše v bezlepkové podobě!

Výrobky vyhovují nařízení komise č. 41/2009 o složení a označování potravin vhodné pro osoby s nesnášenlivostí lepku. Tyto potraviny mohou být označeny jako bezlepkové, splňují limit do 20 mg lepku/kg potraviny ve stavu, jenž je prodávána konečnému spotřebiteli.

Balené pečivo.

O výrobci

Příběh firmy DoDo (domácí dobroty) začal v roce 2013 u paní Jirouškové doma, kdy byla jejímu partnerovi diagnostikována kombinovaná alergie na lepek, sóju a laktózu. Nechtěli dělit stravu rodiny na lepkovou a bezlepkovou, tudíž svůj jídelníček sjednotili. Začátky byly těžké, ale paní Jirouškové tak vznikla láska k pečení na celý život.

Později založili s partnerem výhradně bezlepkovou pekárnu, kde přímo pod jejich rukama vznikají bezlepkové buchty, koláče, dorty a jiné dobroty. Pečivo zpracovávají ručně a vždy pouze z čerstvých surovin jako jsou vejce, smetana, tvaroh a sezonní ovoce. Ve výrobcích nenajdete nadměrné množství škrobu ani cukru. Vzniká zkrátka pečivo, tak jak má být a věřte, že až ho ochutnáte, už nebudete chtít jiné.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

DoDo - Domácí dobroty bez lepku
Lužná 591/4
Praha 6 - Vokovice

Složení

Mouka z bílé rýže
Mouka z hnědé rýže
Máslo
Tuk86 %
Kukuřičný škrob
Bezlepkové ovesné vločky
Tapiokový modifikovaný škrob
Zahušt'ovadlo
E412 - Guma guar
Kypřící prášek
Bramborový škrob
Kypřicí látky
E336 - Vinany draselné
E500(ii) - Hydrogenuhličitan sodný
Ovocný džem
Ovocný protlak
Jablko
Glukózový sirup
Ovocný protlak
Červený rybíz
Zobrazit vše

Alergeny

Vejce
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.