• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Hami Příkrm špenát s mořskou treskou

200 g
36,90 Kč 184,50 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami Příkrm špenát s mořskou treskou je vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Zelenina v příkrmu je vařená v páře.

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. 

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.  

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Voda
Mrkev12 %
Pastiňák10 %
Maso z tresky9 %
Špenát8 %
Hrášek8 %
Zelené fazolky6 %
Rýžová mouka
Kukuřičný škrob
Řepkový olej
Sodík (ve 100g výrobku)0.04

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota224 kJ/53 kcal
Tuky1.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.03 g
Sacharidy7.3 g
z toho cukry1.4 g
Bílkoviny2.2 g
Sůl0.1 g
Vláknina1.5 g

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.