Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Hami příkrm Špenát s mořskou treskou

200 g
36,90 Kč 184,50 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami příkrm Špenát s mořskou treskou.

Příkrm je vyroben ze surovin vysoké kvality, má nízký obsah sodíku (neobsahuje přidanou sůl, která zatěžuje ledviny dítěte) a je 100% bez konzervantů tak jako veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona.

Vlastnosti produktu:

  • 100% bez konzervantů dle zákona
  • se zeleninou vařenou v páře
  • ryby z volného rybolovu
  • bez přidané soli
  • bez lepku
  • bez mléčné složky

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Voda
Mrkev12 %
Pastiňák10 %
Maso z tresky9 %
Špenát8 %
Hrášek8 %
Zelené fazolky6 %
Rýžová mouka
Kukuřičný škrob
Řepkový olej
Sodík (ve 100g výrobku)0.04

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota224 kJ/53 kcal
Tuky1.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.03 g
Sacharidy7.3 g
z toho cukry1.4 g
Bílkoviny2.2 g
Sůl0.1 g
Vláknina1.5 g

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.