Cafédirect Machu Picchu mletá káva bez kofeinu

227 g
179,90 Kč 792,51 Kč/kg
Země původu: Peru,

Jemná káva s bohatou chutí a příjemnými tóny hořké čokolády.

Dovolte nám krátké představení. Základní informace:

  • 100% Arabika
  • 100% Fairtrade
  • Středně pražená na 4. stupeň z 5 - lehký příjemný náznak kyselosti

Machu Picchu mletá káva bez kofeinu je vyrobena z vybraných kávových zrnek peruánské Arabiky. Z třešní se kávová zrnka získávají propíráním v pramenité vodě (tzv."washed"), následně se suší na velkých platech  venku na slunci. Celý proces pěstování, sklizně i zpracování splňuje vysoké nároky na kvalitu, můžete si tedy vychutnat vynikající kávu.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Cafédirect - nejetičtější kávová společnost na britském trhu, která vrací více než  50 % svých zisků zpátky farmářům, kteří pro ně kávu už přes 20 let pěstují. Řada Machu Picchu (k dostání také v zrnku a instatní verzi) je od roku 1989, kdy Cafédirect vznikl, jednoznačně nejprodávanější a nejoblíbenější kávou.

Použití

Doporučujeme minimálně jednu vrchovatou lžičku kávy na jeden šálek. Tato káva je vhodná pro přípravu v kafetieru a filtru. Možné použít i do automatického a pákového espresa.

O výrobci

Společnost Cafédirect vznikla v roce 1989 jako první společnost prodávající Fairtrade produkty na britském trhu. Všechny produkty společnosti mají Fairtrade certifikaci. Cafédirect nejen že podporuje spravedlivý obchod, ale také pomáhá místním farmářům financovat rozvoj farem, jejich management a udržitelnost. Díky tomu si můžete vychutnat ten nejkvalitnější šálek kávy.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a temnu bez přístupu vzduchu. Skladujte kávu správně a užijete si tak její chuť a vůni mnohem déle!

Výrobce

Cafédirect
4th floor, 115 George street 
Edinburgh EH2 4JN
Skotsko

Složení

Mletá káva bez kofeinu
Arabica100 %