Znovín Znojmo

Znovín Znojmo Tramín červený - pozdní sběr Lacerta viridis 2021

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
 214,90 Kč 286,53 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Bílé víno s přívlastkem pozdní sběr, polosladké, vinařská oblast Morava.

Jemné, ušlechtilé až smyslné vůně po kosatcích, fialkách a medu Vás zaujmou hned při prvním přivonění. V každém doušku oceníte harmonii, čistotu a svůdnost tohoto krásného vína. Příjemná je příchuť po tropickém ovoci, kompotovaných jablkách a rozinkách.

Vína označená nálepkou „ZELENÁ JEŠTĚRKA“ latinsky LACERTA VIRIDIS jsou vyráběna z hroznů z viničních tratí, které jsou současně i teritoriem vzácné a velmi krásné ještěrky zelené. Ještěrka zelená se v České republice vyskytuje pouze v ekologicky čisté krajině.

Charakteristika vína

  • Odrůda: Tramín červený
  • Dodávaný ročník: 2021
  • Oblast: Morava
  • Obec: Hranicw
  • Výše zbytkového cukru: Polosladké
  • Jakostní zatřídění: Pozdní sběr
  • Obsah alkoholu: 12 % obj.

Použití

Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo specialitám asijské kuchyně. Víno má dobré předpoklady k archivaci - 3-5 let. Teplota podávání: 10-12°C. 

O vinařství 

Společnost Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství. Svou velikostí i produkcí patří v českých poměrech ke středním podnikům. Pro představu Znovín denně prodá 17.000 lahví a tím patří mezi segment 3,5 % všech vín, která se vypijí v České republice.

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Skladování

5-17 °C

Výrobce

Znovín Znojmo a.s.,
Šatov 404
671 22