Fratelli Beretta Mortadella Bologna IGP

150 g
Prémiová kvalita
Momentálně vyprodáno
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Itálie,

Mortadella je tradiční, italský, měkký salám pocházející původně z oblasti Bologna.

Mortadela se vyrábí z jemně namletého vepřového masa. Do směsi jsou přidány kostky vepřové slaniny, které jsou pro něj charakteristické a vybrané koření jako je černý pepř, myrta, muškátový oříšek a koriandr, které chuť podtrhnou. Na řezu pak můžete vidět mozaiku.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Před konzumací vyndejte mortadelu z lednice a nechte 10 minut povolit, aby se propojily všechny chutě. Mortadellu si nejlépe vychutnáte samotnou v kombinaci s čerstvě křupavou ciabatou a sklenkou dobrého, kvalitního vína. 

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.