• Velice se omlouváme, ale kvůli výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Vileda Colors univerzální mikrohadřík

4 ks
Doporučená cena
 99,90 Kč 
134,90 Kč24,98 Kč/ks
Země původu: Německo,

Hadřík s tenkými mikrovlákny, které fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií. Navíc je odstraní bez nutnosti použití chemikálií.

Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Schne 2krát rychleji než bavlna a má vynikající savost.

Rozměry hadříku: 30 × 30 cm.

Použití

Možné použít suchý nebo navlhčený. Před použitím na choulostivém povrchu nejdříve opatrně vyzkoušejte na méně viditelném místě.

Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce. Možné prát až na 60 °C, nepoužívejte změkčovadla. Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost hadříku a zároveň zmírní dopady na životní prostředí. Po použití opláchněte a sušte rozložené.

O výrobci

Freudenberg Home and Cleaning Solutions a jejich značka Vileda znamená vysoce kvalitní, spolehlivé, inovativní a dlouhodobé produkty. Výrobky jsou vyrobeny tak, aby domácí práce byly jednodušší. Klade zvláštní důraz na stabilitu a trvanlivost výrobků, všechny jsou navrženy a vyrobeny s využitím nejnovějších technologií. Neustále vyvíjí nové produkty a materiály používané při jejich výrobě a optimalizuje stávající výrobky a materiály.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.
Na Královce 4
101 00 Praha 10
Česká republika