Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Mořský vlk čerstvý kuchaný

cca 400 g
Prémiová kvalitaZachraň mě za 79,60 Kč
cca 159,28 Kč 399,90 Kč/kg
Země původu: Řecko,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Čerstvá dravá mořská ryba prémiové kvality lovená ve Středozemním moři. Jeho bílé, velmi jemné a aromatické maso obsahuje jen velmi malé množství kostí

Mořský vlk, vlastním názvem morčák evropský, žije ve vodách východního Atlantiku. Je rozšířen od severního Norska až po Maroko a dále na Kapverdské ostrovy a do Senegalu. Znám je i ze Středozemního a Černého moře. 

Ryby, Gril, Mořčák, Prospěch Z, Potraviny, Požár

Použití

Vhodný pro smažení, pečení nebo grilování.

Tip! Vyzkoušejte tento chutný recept na Filety z mořského vlka s citronovou omáčkou:

Filety opláchneme pod tekoucí studenou vodou a důkladně osušíme. Stranu s kůží důkladně osolíme a opepříme. Filety zprudka opečeme dozlatova v rozpálené pánvi na troše olivového oleje. Nejdříve opečeme na straně s kůží, pak i z druhé strany. Před koncem opékání přidáme do pánve (ne na ryby) 2 lžíce třtinového cukru, který necháme rozpustit. Přidáme šťávu ze 2 citronů, povaříme a kroužením pánve filety obalíme v připravené omáčce. Podáváme s vařenými bramborami. Dobrou chuť!

Skladování

Skladujte při teplotě 0–2 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mořský vlk

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.