Pstruh filet s kůží DUO pack

cca 190 g
cca 95,93 Kč 499,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Pstruh duhový je sladkovodní ryba z čeledi lososovitých, která žije v řekách Asie a Severní Ameriky, které odtékají do Tichého oceánu.

Jeho maso je bílé a pevné. Pstruzi duhoví jsou predátoři s rozmanitou potravou, žerou téměř vše, co se k nim dostane. Jejich pověst vybíravých ryb je pouze legendou,  vystačí si s hmyzem, rybími jikrami, menšími rybami  a raky, společně s dalšími korýši.Pstruh, Hrách, Pyré

Použití

Pstruh je vhodný ke všem kuchyňským úpravám včetně grilování a uzení.

Tip! Vyzkoušejte tento recept na restovaného pstruha na másle:

Filety dobře pokapeme z obou stran čerstvě vymačkanou citronovou štávou, osolíme, opepříme a obalíme v mouce. S pstruhy zatřepeme, aby opadala přebytečná mouka. Ve vhodné pánvi na ryby nejprve pstruha zprudka orestujeme na másle z každé strany, poté přikryjeme a pomalu dusíme 15-20 minut. Chutné pstruhy na másle upravíme na talíře a podáváme nejlépe s bramborovou přílohou, dozdobíme čerstvě nasekanou petrželkou a měsíčkem citronu.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–2°C.

 

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pstruh duhový (Oncorhynchus mykiss)

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota590 kJ/140 kcal
Tuky6.18 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny19.94 g
Sůl g
Vláknina g

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.