Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Divoký losos Sockeye filet s kůží

cca 250 g
cca 195,99 Kč 779,90 Kč/kg
Země původu: USA,

Divoký losos Sockeye je králem mezi divokými pacifickými lososy. Vyniká jasně červenou barvou svaloviny, kterou získává konzumací velkého množství zooplanktonu a krevet.

Zbarvení je přirozené, protože se jedná o divokou rybu. Dokonce během tahu za rozmnožováním se jeho stříbrná barva kůže změní v červenou. Sockeye se loví v ústí řek na Aljašce předtím, než se jdou do horních partií řeky vytřít a rozmnožit.  Ryby jsou tedy v nejlepší kondici a síle. Rozmrazený chlazený filet s kůží.

Použití

Při kuchyňské přípravě vynikne fantastická chuť ryby. Proto se doporučuje rychlá úprava nebo naopak použití nízkých teplot, aby nedošlo k vysušení.

Doporučujeme k vyzkoušení recepty od Romana Vaňka na lososa v papilotělilek s uzeným lososem a kozím sýrem a lososovou pěna.

Skladování

Určeno k rychlé spotřebě, znovu nezamrazujeme.

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Divoký losos Sockeye

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.