• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Naše maso Vepřová kotleta z přeštíka s kostí

cca 0,63 kg
Exkluzivně pro PremiumOd českého farmářePrémiová kvalitaZachraň mě za 272,83 Kč
cca 368,69 Kč 589,90 Kč/kg
Rohlík Premium
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, produkty exkluzivně jen pro Premium a spousta dalších výhod.
Země původu: Česká republika,

Těšte se na pořádně vysokou kotletu, která zůstane krásně šťavnatá díky rovnoměrnému mramorování.

Přeštická kotleta je pokrytá vrstvou tuku. Před grilováním ji neodkrajujte, zvýrazní chuť. Kost drží plátek masa pohromadě a zvýrazňuje jeho chuť – u kosti je kotleta nejchutnější. Slovo kotleta vychází buď z italského slova cotoletta, nebo německého kotelett. V angličtině se můžete setkat s výrazy loin nebo chop.

Balíček obsahuje 2 kusy kotlety.

Použití

Přeštické kotletě svědčí minutková úprava a střední propečení. Před tepelnou úpravou necháme kotletu alespoň půlhodinu odležet při pokojové teplotě. Tukovou vrstvu nejdříve nařízneme do mřížky a necháme ji vysmažit – jednoduše postavíme kotletu na “stojáka”. Teprve potom opečeme z obou stran. Maso musí být na stisk pružné, jinak by se kotleta vysušila. Ochutíme jen kvalitní mořskou solí a pepřem.

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.