Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Naše maso Vepřová kotleta z přeštíka s kostí

cca 0,61 kg
Exkluzivně pro PremiumOd českého farmářePrémiová kvalitaZachraň mě za 146,70 Kč
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

 Těšte se na pořádně vysokou kotletu, která zůstane krásně šťavnatá díky rovnoměrnému mramorování.

Přeštická kotleta je pokrytá vrstvou tuku. Před grilováním ji neodkrajujte, zvýrazní chuť! Kost drží plátek masa pohromadě a zvýrazňuje jeho chuť – u kosti je kotleta nejchutnější. Slovo kotleta vychází buď z italského slova cotoletta, nebo německého kotelett. V angličtině se můžete setkat s výrazy loin nebo chop.

Balíček obsahuje 2 kusy kotlety.

 

Použití

Přeštické kotletě svědčí minutková úprava a střední propečení. Před tepelnou úpravou nechte kotletu alespoň půlhodinu odležet při pokojové teplotě. Tukovou vrstvu nejdříve nařízněte do mřížky a nechte ji vysmažit – jednoduše postavte kotletu na “stojáka”. Teprve potom opečte z obou stran. Maso musí být na stisk pružné, jinak by se kotleta vysušila. Ochuťte jen kvalitní mořskou solí a pepřem.

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte při teplotě 0-4 °C.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1
Česká republika

Složení

Vepřová kotleta s kostí100 %