Rýsárna Kešu rýs přírodní (mražené)

135 g
Od českého farmáře
129,90 Kč 962,22 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Neodolatelný tzv. Kešu rýS, který Vás překvapí svou výjimečnou chutí! Místo mléka jsou v něm obsažené kešu ořechy. 

Potěší vegana i "(ne)vegana", protože jeho chuť si oblíbí každý. Obsahuje pouze kvalitní suroviny, které jsou předem pečlivě vybrány a zpracovány. Důležité je, že je vyrobený s láskou! Díky tomu je tak božský. Pojďte ho s námi vyzkoušet!

Použití

Je možné jej konzumovat samostatně, ale chutná výborně i namazaný na pečivu. Hodí se jako základ pro pomazánky, na posypání těstovin či brambor nebo jako přísada do zeleninových salátů.

Důležitá informace: Vyjměte z mrazáku minimálně hodinu před konzumací.

O výrobci

Kytky k sežrání nabízí mnoho druhů alternativních sýrů - tedy ''rýsů'' vyráběných nejen z kešu oříšků té nejlepší kvality.

Jsou zaměřeni převážně na přinášení rostlinných alternativ sýrů na Vaše stoly. Používájí kvalitní suroviny, které pečlivě vybírají a testují. Vývoj nových produktů je to, co je pohání kupředu, a dokud bude fantazie, budou i oni.

Skladování

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C viz obal. Po rozmrazení uchovávejte při teplotě 6 °C a spotřebujte do 5 dnů. 

Výrobce

Ondřej Chabera
Biskupcova 40,
Praha 3, 130 00
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 141 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.