Jacobs Milka Cappuccino

8 ks
 67,90 Kč 8,49 Kč/ks
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Jacobs Cappuccino Choco Milka s hustou krémovou pěnou jako z kavárny. Snadná příprava, neodolatelná chuť. Instantní kávová směs  s cukrem a odtučněným mlékem. 8 porcí v balení.

Vychutnejte si Jacobs Cappuccino Choco Milka s hustou krémovou pěnou jako z kavárny. Cappuccino je dokonalý nápoj sám o sobě. Nyní si jej můžete připravit sami doma. Jacobs cappuccino přináší perfektní variace téhle dobře známé pochoutky. 

Vyrobeno v České republice.

Použití

Neodolatelně snadná příprava. Stačí jen zalít 150 ml vody (85°C), zamíchat a pak už jen vychutnat cappuccino jako z kavárny.

O výrobci

JACOBS DOUWE EGBERTS (JDE) - Již více než 265 let se společnost inspiruje vírou, jak  úžasné je to, co se může stát nad šálkem kávy. Portfolio kávy a čaje je dnes k dispozici ve více než 140 zemích po celém světě prostřednictvím ikonických značek: Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L'Or, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pilao & Gevalia.

Skladování

Skladujte na chladném, suchém místě.

Výrobce

JACOBS DOUWE EGBERTS
Oosterdoksstraat 80  
1011 DK Amsterdam    
The Netherlands 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 346 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.