MSC Divoký losos Gorbuša filet s kůží

cca 200 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 6 DNŮ

Denní kontrola cen

cca

 90,00 Kč 449,90 Kč/kg
Země původu: USA,

MSC Divoký losos Gorbuša (Oncorhynchus gorbuscha) pochází z oblasti Severovýchodního Tichého oceánu (FAO 67). Losos Gorbuša, jinak také nazýván “Pink“ nebo “Humpback“ je nejrozšířenější druh divokého lososa. Díky svému jemnému masu téměř bez kostí patří losos k vůbec nejvyhledávanějším rybám. Maso gorbuši je světle narůžovělé, šťavnaté a má velice jemnou chuť.

Jedná se o rozmražený chlazený filet s kůží. Mrazení se používá z důvodu krátké lovné sezóny a větší vzdálenosti lovných míst. Lovná sezona na Aljašce začíná počátkem června a pokračuje až do poloviny září. Ryby jsou loveny na volném moři při tahu do rodných řek selektivní metodou – menší ryby proplouvají, aby se mohli třít. I díky tomu je tento výrobek certifikován MSC – certifikace pro dlouhodobě udržitelný rybolov.

Balení obsahuje 2 půlfilety s kůží. Filet je zpracováván z přední i zadní ocasní části. 

Použití

Losos se hodí na přípravu steaků. Nechte se inspirovat receptem od Romana Vaňka na lososa v papilotě.

 O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladujte při teplotě od 0 do 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobc

Fjord Bohemia s.r.o.
Za Avií 914/2
196 00 Praha 9 
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.