Sinea Tatarská bezvaječná omáčka

180 ml
 41,90 Kč 232,78 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Omáčky Maya neobsahují žádné živočišné produkty ani suroviny. Jejich složení je čistě rostlinného původu. Na rozdíl od jiných veganských variant jsou omáčky Maya vyráběné stejnou metodou jako majonézy živočišného původu, tedy emulgací.

Díky tomuto způsobu výroby si zachovávají skvělou krémovou konzistenci, barvu a především chuť, jež uspokojí chuťové buňky každého labužníka.

Použití

Je vhodná k přípravě pokrmů nebo také jako dip.

O výrobci

Značku sinea odstartovala myšlenka „Jde to i bez toho“. Vznikla tedy z přesvědčení a chuti něco změnit a nabídnout kvalitní rostlinnou alternativu k živočišným výrobkům, která je stejně tak dobrá, ne-li lepší.

Posláním je nabídnout to nejlepší z přírody v podobě prvotřídních, chutných a zdravých výrobků. Veškeré produkty jsou vyráběné s láskou a úctou k přírodě a zvířatům.

Skladování

Skladujte v teplotě 2–15 °C.

Výrobce

sineafoods s.r.o.
Karásek 1767/1
Brno, 621 00
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 67 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.