le 5 Stagioni

5 Stagioni mouka krupice semolinová

1 kg
77,90 Kč 77,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

40+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Itálie,
Víte, že...
Doručení až k vám domů? S námi bez debat!

Užijte si doručení do 15 minut. Od kartáčku na zuby až po opravdu těžké bedny. Úsměv přibalen :)

Farina semola rimacinata je mouka vyráběná z výběrových zrn s vynikající pružností, absorpcí a pevností.

Semolina neboli semolinová mouka je pšeničná krupice umletá z tvrdé pšenice. Používá se zejména na výrobu kvalitních těstovin. Vyšší kvalitu zajišťuje větší množství lepku. Má také mnoho výhod, neboť obsahuje více bílkovin, minerálních látek a má nižší glykemický index než pšeničná mouka.

Použití

Obzvláště jemnozrnná mouka se zlatavou barvou je vhodná na výrobu těstovin a lze ji použít také na všechny typy těsta na pizzu.

O výrobci

Agugiaro & Figna Molini je hmatatelným příkladem prozíravého podnikáni. Mlýn Molino Agugiaro byl založen v roce 1831 v městě Curtarolo a mlýn Molino Figna byl založen v roce 1874 ve městě Valera.

V roce 2003 došlo ke spojení těsto dvou rodinných mlýnů založením nové společnosti Agugiaro & Figna Molini S.p.A., která je dnes leaderem v mletí pšenice v Itálii se závody ve městech Collechio (Emilia-Romagna), Curtarolo (Benátsko) a Magione (Perugia), z nichž každý se specializuje na konkrétní produkci.

5 Stagioni

Nejkompletnější řada mouk určených pro pizzerie, které jsou známe po celém světě. Tato jedinečná a inovativní řada mouk a polotovarů na pizzu je rozdělena na více než 20 druhů výrobků nejvyšší kvality.

Za několik let získala značka roli národního leadera, ale je také známá a oceňována po celém světě. 5 Stagioni je značka, která se nikdy nepřestává vyvíjet, a která zaručuje maximální výsledek v jakémkoli druhu zpracování všem profesionálům v odvětví gastronomie. 

Skladování

Skladujte na suchém, čistém a chladném místě. Chraňte proti hmyzu. Uchovávejte v originálním balení a spotřebujte do data expirace.

Výrobce

AGUGIARO & FIGNA MOLINI SpA
Collecchio 43044
strada dei Notari 25/27

Složení

Mouka krupice (semolinová) s PŠENICE seté

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1439 kJ/339 kCal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy71 g
z toho cukry5.5 g
Bílkoviny13 g
Sůl0.01 g
Vláknina1.4 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Může obsahovat stopy:
Sójové boby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.