
Allnature
Allnature Lahůdkové droždí neaktivní
100 gDoručení už do 60 minut
AI Souhrn
Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.
- Popis
- Složení
- Podobné produkty
- Další produkty značky
- Recepty
Lahůdkové droždí je naprosto jiný druh produktu, než jsou běžné kvasnice. Jde doslova o superpotravinu, která je lehce nasládlá a voní po oříšcích. To především díky svému melasovému základu a tradiční výrobě, bez přidání emulgátorů.
Dochucování pokrmů lahůdkovým droždím jednoduše prospívá komplexně celému našemu tělu a navíc díky nekvasícímu účinku není náročné pro naši střevní mikroflóru.

Použití
Jeho specifickou chuť a nutriční vlastnosti můžete využít při přípravě polévek, pomazánek nebo i do jiných pokrmů. Nehodí se do kynutých těst nebo při přípravě pečiva.
O výrobci
Allnature je česká společnost zabývající se zdravou výživou již od roku 2013. Podnik vyrábí produkty, které jsou určeny pro ty, co chtějí být v kondici, mít více energie a zároveň vyzkoušet různé chutě přírody. Do nabídky vybírají potraviny vyrobené šetrnými metodami z přírodních surovin.

Skladování
V suchu a chladu mimo přímé sluneční paprsky.
Výrobce
Allnature s.r.o
Březhradská 148
503 32 Hradec Králové
Složení
| Kvasinky Saccharomyces cerevisiae | 100 % |
| Hansen neaktivní |
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 1419 kJ/339 kCal |
| Tuky | 6.4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2.4 g |
| Sacharidy | 12.9 g |
| z toho cukry | 4.6 g |
| Bílkoviny | 43.8 g |
| Sůl | 0.2 g |
| Vláknina | 0 g |
Alergeny
| Může obsahovat stopy: |
| Obiloviny obsahující lepek |
| Podzemnice olejná |
| Sójové boby |
| Mléko |
| Skořápkové plody |
| Sezamová semena |
| Oxid siřičitý a siřičitany |