Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-8 %

Soyka BIO Silken tofu

250 g
Ve vratném obaluBIO
Trvale výhodná cena
54,90 Kč 219,60 Kč/kg59,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Čerstvé a nadýchané sójové tofu ochucené mořskou solí nigari

Tofu je tradiční potravina z Asie, která se vyrábí namočením sójových bobů a následným pasírováním. Silken tofu od Soyka se prodává ve vratné skleničce. Konzistence čerstvého tofu je oproti trvanlivějšímu velmi jemná a hladká

Pravou chuť tofu si lépe vychutnáte tak, když ho vylisujete, díky tomu se zbavíte přebytečného nálevu. Mimo to bude mít pevnější konzistenci a na rozpálené pánvi se nedrolí a neprská.

Výrobek neobsahuje:

  • lepek
  • konzervační látky
  • umělá barviva
  • aromata

Silken tofu je vyráběno z geneticky nemodifikovaných BIO sójových bobů pěstovaných v Evropě. 

Cena nezahrnuje vratnou zálohu ve výši 5 Kč.

Zakoupením tohoto produktu navíc přispějete ke snížení ekologické zátěže. Produkt je dodáván v zálohovaném vratném obalu, který můžete s dalším nákupem vrátit kurýrovi. Plnění do skla je nejen ekologičtější, ale i ze zdravotního hlediska také nejbezpečnější a nejlépe uchovává kvalitu výrobků.

Bez jednorázového obalu

Rohlik.cz dbá na ekologickou udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Za nákup ve vratném obalu zaplatíte navíc zálohu 10 Kč, kterou Vám po vrácení prázdné nádoby kurýrovi přičteme zpět na Váš zákaznický účet. Díky Vám budeme moct obal znovu použít a společně tak přispějeme ke snížení velké ekologické zátěže, kterou způsobují obaly na jedno použití. 

Obaly vracejte kurýrovi vymyté a s víčkem. Usnadní nám to jejich přepravu i opětovné naplnění. Děkujeme.

Použití

S tofu můžete připravit výborný oběd nebo z něj připravit vláčný a chutný dezert.

Tip! Vyzkoušejte tento recept a lívanečky z tofu s malinovou omáčkou

Zralý banán, čerstvé tofu a rostlinné mléko důkladně rozmixujte a ke směsi přisypte namleté vločky. Vše znovu důkladně promíchejte, těsto musí být hutné, aby drželo při sobě. Na rozpálenou a nepřilnavou pánev dejte kopeček těsta, který mírně rozprostřete. Pečte do doby, než nebude jedna strana zcela suchá, poté lívaneček otočte a proces opakujte.

Ve vodě svařte škrobovou moučku a nechte zchladit. Do mixéru vložte maliny a stévii na oslazení. Po částech přidávejte k malinové směsi zchladlou moučku a rozmixujte do hladka. Nakonec tofu lívanečky polijte výbornou malinovou omáčkou a můžete podávat.

O výrobci

Společnost Soyka má bohatou historii, která započala před lety na dovolené v Indonésii, kde čerstvá sójová mléka a tempeh jsou běžným produktem. Proto chtěl majitel společnosti, Michal Jeřábek, dovézt tuto lahůdku i k nám do Čech.

V roce 2018 tedy vznikla ryze česká firma Soyka, která se zabývá výrobou mléčných rostlinných alternativ zahrnujících mléka, jogurty, majonézy a kefíry. Mimo to v sortimentu naleznete i oblíbené tofu nebo tempeh.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–6 °C.

Výrobce

Soyka s.r.o.    
Libínská 3127/1 
150 00 Praha 5
Česká republika

Složení

Voda
BIO sójové boby
Nigari

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota295 kJ/71 kcal
Tuky3.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy2.4 g
z toho cukry0.9 g
Bílkoviny5.9 g
Sůl0 g
Vláknina0 g

Alergeny

Sójové boby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.